comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın tweet düellosu! Flaş sözler

27 Kasım 2020, Cuma 22:23
Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın tweet düellosu! Flaş sözler

Fenerbahçe ve Beşiktaş resmi twitter hesaplarının derbi öncesi paylaşımları kamuoyunda tartışma konusu oldu. 

FutbolArena - Süper Lig 10. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş resmi twitter hesaplarından paylaşımları kamuoyunda gündem oldu. 

Beşiktaş kulübü, "Video yükleme süresini uzatabilir misiniz twitter? Fenerbahçe derbilerinde verilmeyen penaltılarımızın videosunu yükleyemiyoruz." paylaşımı yaparken, Fenerbahçe'den buna cevap geldi. 
Fenerbahçe kulübü ise, "Algı nedir? Algı, maç öncesi hakemleri baskı altına almaya çalışarak makus talihini yenmeye çalışmak." şeklinde paylaşım yaptı. 

A SPOR YORUMCULARININ DEĞERLENDİRMELERİ:

SERDAR SARIDAĞ

Mizah mı yoksa başka bir şey mi adını koyamıyorum. Sosyal medya kültürü bu değil. Ramazan ayında ne güzel tweetler atıyordunuz top patladı diye. Mizah odur. Bu başka. Ben bunu çözemiyorum. Beşiktaş, Fenerbahçe haklı mı haksız mı öte bir şey. Maçtan önce algıyı Türkiye'de en iyi yapan kulüpler sıralaması yapsanız bu da öte bir şey. Bu benim dilim değil. Genç jenerasyona yönelik bir paylaşım. Bizi resetlediler. 

GÜRCAN BİLGİÇ

Denizlispor Başkanı Beşiktaş maçından sonra hakeme isyan etti. Penaltımız verilmedi diye. Maçı Beşiktaş kazandı. Hemen hemen hepimiz penaltı diye yorumladık. 1 hafta öncesine gidelim. Derbi maçına çıkarken geçmiş senelerin pozisyonlarını paylaşılıyor. Hiç doğru bulmadım ve yakıştıramadım. Şu ana kadar hakem kararlarından en büyük avantaj yakalayan Beşiktaş. 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"