comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ve Beşiktaş PFDK'ya sevk edildi

25 Eylül 2018, Salı 17:28
Fenerbahçe ve Beşiktaş PFDK'ya sevk edildi

Fenerbahçe ve Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 6. haftasında oynanan derbi maçının ardından PFDK'ya sevk edildi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 6. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve 1-1 berabere biten derbinin ardından iki kulüp de PFDK'ya sevk edildi. 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamada, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın PFDK'ya sevk edildikleri bildirildi. 
RESMİ AÇIKLAMA:

6- FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü'nün 24.09.2018 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

7- BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün 24.09.2018 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca, "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca ve "merdiven boşluklarının boş bırakılmaması" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 49. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!