comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ve Ali Koç'u mahkemeye verecekler

10 Ekim 2018, Çarşamba 17:08
Fenerbahçe ve Ali Koç'u mahkemeye verecekler

Fenerbahçe'de başkan Ali Koç'un Aykut Kocaman'ın yardımcılarıyla alakalı yaptığı açıklama sonrasında söz konusu antrenörler kulübe ve Ali Koç'a dava açacak.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, FB TV'de gündeme dair çok önemli açıklamalar yaparken takımdan kısa süre önce ayrılan 3 yardımcı antrenörle ilgili olay açıklamalarda bulunmuştu.
 

Fenerbahçe'den gönderilen yardımcı antrenörler dava mı açıyor?


Yardımcı antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve kondisyoner Alper Aşçı'nın Samandıra'dan bilgi sızdırdığını belirten Ali Koç, Beşiktaş derbisinde halı getirdiklerini ve Cocu aleyhine olumsuz bir tavır sergilediklerini söylemişti.

Yardımcı antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk ve kondisyoner Alper Aşçı bu açıklamalar sonrası Fenerbahçe Kulübü'ne ve Ali Koç'a yönelik olarak dava açmaya hazırlanıyor.
 

Ali Koç'un yardımcı antrenörler ilgili söylediği sözler


"Kayserispor maçının 2 gün sonrasında yoğun bir antrenman gerçekleştiriliyor. Oyuncular tepki gösteriyorlar. Durumu teknik direktöre iletiyorlar. Dayanıklılık testinin zamanlamasının yanlış olduğu ortaya çıkıyor. Bu metodun çok ağır sonuçlar vereceği ortaya çıkıyor. Futbolcularımızın moralini bozucu davranışlar giderek artıyor. Mevcut işleyişin bozulması için de çaba gösteriyorlar. Araştırmalar sonra dayanıklılık testlerinin yanlış yapıldığı ortaya çıkıyor. Bunların ciddi sakatlıklar yaratabileceği orta çıkıyor."
"BEŞİKTAŞ MAÇINA HALI GETİRDİLER"

"Beşiktaş maçı öncesi tesis içinde çalışanlara ve oyunculara tamamen olumsuz eleştirilerde bulunarak havayı bozuyorlar. O gün bir prim açıklanıyor. Primin yetersiz olduğu, yönetimin yetersiz olduğu şeklinde aleni şekilde konuşmaya başlıyorlar. Beşiktaş maçında takım stada geldiği sırada soyunma odasında yerde bir halı gören Cocu'nun yardımcıları 'Bu ne?' diye sorunca bu arkadaşlar 'Beşiktaş maçı sonrası hocanın cenazesini bu halıya saracağız' açıklamasını yaparak dalga geçiyorlar. Bir plan dahilinde yaptık. İyi de oldu. Dostumuzu düşmanımızı gördük. Birçok yalan yanlış spekülasyonlar yapıldı. Herkes içini döktü."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.