comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Valbuena'sız yine kazandı

11 Şubat 2018, Pazar 21:50
Fenerbahçe Valbuena'sız yine kazandı

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman çok eleştirilse de Mathieu Valbuena oynamadığında Fenerbahçe kazanmaya devam ediyor.

FutbolArena Detay - Fenerbahçe'nin sezon başında yüksek maliyetle transfer ettiği Fransız futbolcu Mathieu Valbuena, Aykut Kocaman tarafından Başakşehir maçında da yedek oturtulurken, Fenerbahçe onun oynamadığı maçlarda kazanma geleneğini sürdürdü.


Valbuena'nın oynamadığı maçlarda Fenerbahçe'nin aldığı sonuçlar


Fenerbahçe sezona Valbuena'nın ilk 11'de oynadığı maçlarla başlarken istediği sonuçları alamamış ve Aykut Kocaman, "Valbuena'yı oyundan geç çıkardığım için puan kaybı yaşadık" demişti. 

Aykut Kocaman, Alex'ten sonra Valbuena ile de sorun yaşadığı gerekçesiyle ağır eleştirilmişti ancak Valbuena'nın ilk 11'de kesilmesinin ardından Fenerbahçe seri galibiyetler almaya başladı. 
Fenerbahçe bu sezon Süper Lig'de, Mathieu Valbuena'nın ilk 11'de başladığı 13 lig maçına çıkarken bu maçların tam 7 tanesi berabere bitti. Fenerbahçe Valbuena'nın ilk 11'de başladığı 13 maçta sadece 4 kez kazanabilirken 2 maçtan da mağlubiyetle ayrıldı.

VALBUENA'SIZ SORUN YOK

Öte yandan Valbuena'nın ilk 11'de başlamadığı 8 maçta ise Fenerbahçe 7 galibiyet ve bir beraberlik aldı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.