comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ürünleri Tanzaya'da satışta

16 Ekim 2020, Cuma 12:56
Fenerbahçe ürünleri Tanzaya'da satışta

Fenerbahçe'de Samatta transferi sonrası resmi ürünler Tanzanya'da satışa sunuldu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de bu sezon transfer edilen Mbwana Samatta sonrası Afrika ülkelerinde sarı lacivertli ürünlere olan ilgi artmış durumda. Fenerbahçe'nin Tanzaya'da resmi ürünlerinin satıldığı Fenerium mağazasının hizmete başladığı ifade edildi.

FENERBAHÇE ÜRÜNLERİ TANZANYA'DA SATIŞTA
Afrikalı gazeteci Shaffih Dauda'nın aktardığı gelişmeye göre Fenerbahçe, Tanzaya'da kulübün ürünlerinin satışına başladı. Mbwana Samatta'nın transferi sonrası sarı lacivertli kulübün ürünlerine Tanzanya'da ilgi olduğu ve satışların başladığı belirtildi."FENERBAHÇE İLE YENİ BİR SAYFA AÇTIM"

Sarı lacivertlilerin golcüsü geçtiğimiz günlerde Goal'e verdiği röportajda Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

"Fenerbahçe'ye gelerek yeni bir sayfa açtım. Böyle dönemlerde her zaman zorluklar olur. Yeni yüzler, yeni dil, farklı oyun taktikleri ve yeni bir takım. Yeni bir kulübe katıldığınız zaman her şey değişir."

"KARİYER YOLCULUĞUMU DAHA SONRA ANLATACAĞIM"

"Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce konuşulması gerekenler var ama şimdi bunun zamanı değil. Kariyer yolculuğumu milli maçtan sonra anlatacağım."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)