comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe TV'den Alper Potuk tepkisi

20 Eylül 2017, Çarşamba 14:58
Fenerbahçe TV'den Alper Potuk tepkisi

Fenerbahçe'de Alper Potuk'a yöneltilen Galatasaray ve yabancı sınırı soruları Fenerbahçe TV'de eleştiri konusu oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Beşiktaş ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürürken, Alper Potuk kısa bir basın toplantısı düzenledi. İdman sırasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Alper Potuk, Galatasaray iddialarına de cevap verdi.


Fenerbahçe TV'den Alper Potuk tepkisi


Yaşanan bu gelişme üzerine Fenerbahçe TV'de programa katılan yorumcu Alaattin Metin, Alper Potuk'a sorulan sorular üzerinden muhabirleri eleştirdi. Yersiz soru sorulduğunu belirten yorumcu Alaattin Metin şu ifadeleri kullandı;

''SORULAR ENTERESAN GERÇEKTEN''
"Alper Potuk'a yabancı kuralı soruluyor. Ne desin yani 'serbest kalsın' der mi? Yerli oyuncu elbette sınır ister. Bizim antrenmanı takip eden muhabirler biraz daha yaratıcı sorular sorabilir. Laf olsun diye böyle sorular hoş değil. Galatasaray'a transferini soruyorsunuz. Şu anda transfer dönemi mi? Beşiktaş derbisiyle ilgili sor. Enteresan gerçekten.''
 

Alper Potuk, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Alper Potuk, "Menajerimin Galatasaray'la görüştüğü haberleri komik. Benim zaten menajerim yok. Beşiktaş maçı öncesi bu haberlerin çıkmasına gülüyorum. Ben Fenerbahçe ile devam etmek istiyorum. Yönetimimiz de isterse Fenerbahçe'de devam etmek istiyorum" diye konuştu.
 

Fenerbahçe'de Alper Potuk, Beşiktaş maçında oynayacak mı?


Sakatlığının tamamen geçtiğini hatırlatan Alper Potuk, "Hocam görev verirse derbide forma giymeye hazırım. Bu seneki maçlarda şans faktörü bizim yanımızda değil. Bunun neticesinde kötü sonuçlar aldık. Şansımız artarsa çok iyi sonuçlar alabiliriz. Moralimiz motivasyonumuz yerinde" diye konuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.