comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transferde hangi oyuncuları almalı? (FB transfer haberleri 2019)

11 Haziran 2019, Salı 17:43
Fenerbahçe transferde hangi oyuncuları almalı? (FB transfer haberleri 2019)

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken FutbolArena TV'de Rıdvan Aksu ile Sinan Yılmaz, sarı lacivertlilerin transfer gündemini değerlendirdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de 2018-2019 sezonunu Ersun Yanal yönetiminde 6. sırada tamamlayan Fenerbahçe'de gözler yeni sezon transfer çalışmalarına çevrildi. Peki, Fenerbahçe'nin gündeminde kimler var? Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri 2019, FB transfer haberleri 2019 gibi aramaların yanıtlarını haberimizde veriyoruz.

Fenerbahçe'nin transfer gündemini Rıdvan Aksu ile Sinan Yılmaz masaya yatırdı. Fenerbahçe Mert Günok'u mu, Buffon'u mu transfer etmeli? Volkan Demirel ile sözleşme yenilenmeli mi? Fenerbahçe Kameni'yi gönderecek mi? Skrtel kalmalı mı, gitmeli mi? Yerry Mina transferi mümkün mü? Fenerbahçe'nin transfer gündemi haberimizde.


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Skrtel ile sözleşme uzatılacak mı? Yerr Mina transfer edilecek mi?


Ersun Yanal'ın Slovak savunma oyuncusu Martin Skrtel'i bırakmayacağını düşündüğünü belirten Sinan Yılmaz: ''Zenit maçından sonra Ersun Yanal'ın Martin Skrtel'i çok övdüğünü biliyoruz. Ersun Yanal, Skrtel'in 1 yıl daha kalmasını istiyordur. Skrtel de en az 2 yıllık sözleşme istiyor. Ersun Yanal, Abdullah Avcı tarzda bir oyun oynamıyor. Geride uzun toplarla çıkmak isteyen bir teknik adam. Martin Skrtel'de bu sisteme uygun bir isim.'' dedi.


Fenerbahçe Haber: Volkan Demirel ile sözleşme uzatılacak mı?


Fenerbahçe'de geleceği henüz netlik kazanmayan ve sözleşmesi sona eren kaptan Volkan Demirel hakkında konuşan Rıdvan Aksu: ''Volkan Demirel'in sahada katkısı konuşulan 500 bin Euro'dan daha fazla olur. Fenerbahçe'nin saha dışında da Volkan Demirel'e ihtiyacı var. Sembolik bir sözleşme yapılmalı. Emre Belözoğlu'nun da transferini bu anlamda doğru buluyorum.'' dedi.
 

Fenerbahçe Transferleri 2019: Fenerbahçe'de forvete kim transfer edilecek?


Fenerbahçe'nin transfer gündemine yer alan Vedat Muriqi hakkında konuşan Rıdvan Aksu: ''Vedat Muriqi transfer riski en düşük oyuncu gibi görünüyor. Kosova Milli Takımı'nın da ilk 11 oyuncusu. 1-2 sene oynatıp 7-8 milyon Euro gibi rakamlara çok rahat satabilirsin.''
 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.