comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer yapacak mı? Emre Akbaba çıkmazı

15 Ocak 2018, Pazartesi 20:07
Fenerbahçe transfer yapacak mı? Emre Akbaba çıkmazı

Fenerbahçe yönetimi ara transfer döneminde birçok zorlukla karşılaşıyor. Son olarak orta saha için düşünülen Emre Akbaba transferi sekteye uğradı.

FutbolArena Özel - Ara transfer dönemindeki girişimlerinde ilerleme kaydedemeyen Fenerbahçe, teknik direktör Aykut Kocaman'ın isteklerine rağmen engelleri aşamıyor. Aytemiz Alanyaspor'dan Emre Akbaba'yı isteyen sarı lacivertli idareciler, yüksek bonservis problemiyle karşılaştı. Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri FutbolArena!
 

Fenerbahçe kaç transfer yapacak?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Fenerbahçe, sürpriz bir gelişme olmadığı takdirde transfer yapmayacak. Robin van Persie'nin Feyenoord'a gönderilmesinin ardından Eljif Elmas'ı kadroya dahil edecek olan sarı lacivertliler, transfer girişimlerinde bütçe ve yabancı kontenjanına takıldı. 
 

Fenerbahçe, Emre Akbaba'yı transfer edecek mi?


Emre Akbaba için ciddi temaslarda bulunan Fenerbahçe, Aytemiz Alanyaspor'un yüksek bonservis isteği nedeniyle transferi gündeminden çıkarmak üzere. 
Sarı lacivertliler orta saha transferine odaklanmış olsa da pratikte kontenjan problemi, Türkiye'deki oyuncuların pahalı olması ve maliyet nedeniyle zor durumda kaldı.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)