comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Yussuf Poulsen, Diego Reyes (2 Ağustos 2018 Perşembe)

02 Ağustos 2018, Perşembe 11:49
Fenerbahçe transfer haberleri: Yussuf Poulsen, Diego Reyes (2 Ağustos 2018 Perşembe)

Fenerbahçe transfer haberleri stoper ve santrfor isimleri üzerinde duruyor. 2 Ağustos Perşembe Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın golcü ve savunma transferi için çeşitli isimlerle görüşmelerini sürdürdüğü ifade edilirken gündemde benzer isimler var.


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Islam Slimani, Bruno Martins Indi (1 Ağustos Çarşamba 2018)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları kapsamında oldukça kritik bir gün yaşıyor. Benfica eşleşmesi öncesinde bugün kadroyu UEFA'ya bildirecek olan Fenerbahçe bir transfer daha yapıp bu maça hazır olmak istiyor.

Santrfor için İslam Slimani ismi güncelliğini korurken, Milliyet gazetesi Leicester City'nin bu oyuncu için 20 milyon euro istediğini yazdı. Fenerbahçe ise kiralık olarak bu transferi bitirme hedefinde.
Fenerbahçe'de Yussuf Poulsen iddiası da süyüyor. Takvim'in haberine göre Comolli, Ali Koç'a bu oyuncunun mutlaka alınmasını söyledi.

Öte yandan iki de stoper transferi gündemde. Şu an kadroda sadece Skrtel ve Neustadter'i bulunan Fenerbahçe, Benfica maçları öncesinde bir alternatif stoper de kadroya eklemek istiyor. Porto'dan ayrılan Meksikalı stoper Diego Reyes boşta ve Sabah gazetesine göre Fenerbahçe bu oyuncu için girişimlerini sürdürüyor. Güneş gazetesine göre ise Stoke City'den ayrılmak istediğini bildiren Hollandalı stoper Bruno Martins İndi kiralanmak isteniyor.

diego reyes futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Diego Reyes - Serbest - Sabah
Islam Slimani - Leicester City - Milliyet
Bruno Martins Indi - Stoke City - Güneş
Yussuf Poulsen - RB Leipzig - Takvim

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"