comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Yunus Mallı, Kevin Trapp (27 Ağustos 2018 Pazartesi)

27 Ağustos 2018, Pazartesi 11:39
Fenerbahçe transfer haberleri: Yunus Mallı, Kevin Trapp (27 Ağustos 2018 Pazartesi)

Fenerbahçe transfer haberleri bugün oldukça durgun. Basında Fenerbahçe için sadece üç isim yazıldı. Günün Fenerbahçe transfer gelişmelerini derledik.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımda gündem hareketli...


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Bruno Varela geliyor mu? (27 Ağustos Pazartesi 2018)


Fenerbahçe transferde son günlere girilirken küçük çaplı bir kaos yaşıyor. Josef ve Giualiano'nun yerine hangi isimler gelecek merak konusu.

Benfica'nın genç kalecisi Bruno Varela bir süredir Fenerbahçe'ye yazılıyordu. Sabah'a göre Fenerbahçe'nin Benfica'nın genç kalecisi Bruno Varela'yı kiralamak için yaptığı girişimler olumlu sonuçlandı. 23 yaşındaki file bekçisi ile anlaşmanın tamamlandığı kaydedildi. Ancak Portekizli yıldızın takıma katılmasında yabancı kontenjanı engeli bulunuyor. Fenerbahçe, yeni transfer Fabian ile birlikte 14 yabancı kontenjanını doldurmuş oldu.
Takvim gazetesi ise Yunus Mallı ve Kevin Trapp'ı Fenerbahçe'ye yazdı. Buffon'un transferi sonrasında PSG'de yedek kalan Trapp'ın Fenerbahçe'ye geleceği iddia edilirken Wolfsburg'tan milli futbolcu Yunus Mallı da sarı lacivertli takıma yazıldı.

yunus mallı futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Bruno Varela - Benfica - Sabah
Yunus Mallı - Wolfsburg - Takvim
Kevin Trapp - PSG - Takvim

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"