comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Yannick Bolasie, Georginio Wijnaldum

07 Temmuz 2018, Cumartesi 09:58
Fenerbahçe transfer haberleri: Yannick Bolasie, Georginio Wijnaldum

Fenerbahçe ile ilgili basında çıkan transfer iddialarını derledik. Sarı lacivertlilerin ilgilendiği futbolcular arasında yer alan isimler kimler? 7 Temmuz Cumartesi Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın Jack Wilshere transferinin suya düşmesinin ardından yeni orta saha hedefleri basında yer aldı. Bas Dost iddiaları da sürüyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Wijnaldum, Van Ginkel, Yannick Bolaise ​​​​​​ (7 Temmuz 2018)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken basında yeni isimler çıkıyor. Fanatik'in haberine göre Fenerbahçe, Everton forması giyen kanat oyuncusu Yannick Bolasie'nin transferi için uğraşırken, Jack Wilshere transferinin olmamasının ardından yeni orta saha hedeflerinin belirlediği de yazıldı. Star'a göre Wilshere yerine Van Ginkel için girişimler hızlanırken Takvim'e göre ise Liverpool'da yapılan transferlerin ardından gözden çıkartılan Georginio Wijnaldum düşünülüyor. Takvim ayrıca Bas Dost konusunda da Fenerbahçe'nin oyuncuyu ikna ettiğini ve Bas Dost'un Türkiye'ye gelip tesisleri göreceğini yazdı. Takvim'in bir iddiası da orta sahaya Barcelona'dan Andre Gomes'in kiralanacağı iddiasıydı.

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ
Yannick Bolasie - Everton - Fanatik
Marco van Ginkel - Chelsea - Star
Bas Dost - Serbest - Takvim
Georginio Wijnaldum - Liverpool - Takvim
Andre Gomes - Barcelona - Takvim

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"