comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Vincent Janssen, Moussa Sissoko (14 Temmuz 2018 Cumartesi)

14 Temmuz 2018, Cumartesi 11:53
Fenerbahçe transfer haberleri: Vincent Janssen, Moussa Sissoko (14 Temmuz 2018 Cumartesi)

Fenerbahçe transfer haberleri yine Premier Lig'den futbolcularla gündeme geliyor. Basında çıkan Fenerbahçe haberleri derledik.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın transfer hedefleri yine Premier Lig'den. Damien Comolli bağlantılarını kullanıp Premier Lig oyuncularnı kiralamak istiyor.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Yannick Bolasie, Moussa Sissoko (14 Temmuz Cumartesi)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ediyor. İlk transferler, genç oyuncular Berke Özer, Barış Alıcı ve Ferdi Kadıoğlu ile gerçekleşti. Şimdi de sırada tecrübeli, yıldız oyuncu transferleri var. Bunun için Damien Comolli Ada'da girişimlerini sürdürüyor. Santrfor transferi için yeniden Vincent Janssen'i kiralamayı düşünen Fenerbahçe, Fanatik'in haberine göre kanatlar için Andre Ayew ve Yannick Bolasie ile anlaştı. Sırada kulüpleri ile anlaşmak var.  

Öte yandan Takvim'in haberine göre Tottenham'dan Moussa Sissoko da Fenerbahçe'nin transfer hedefindeki oyunculardan biri. Son olarak Fanatik'in haberine göre West Ham'dan Andy Carroll Fenerbahçe'ye teklif edildi ancak Comolli bu öneriyi kabul etmedi.
moussa sissoko futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Andre Ayew - Swansea City - Fanatik
Yannick Bolasie - Everton - Fanatik
Moussa Sissoko - Tottenham - Takvim
Vincent Janssen - Tottenham - Takvim
Andy Carroll - West Ham United - Fanatik

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"