comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Marcos Rojo, Mateo Musacchio (12 Ağustos 2018 Pazar)

12 Ağustos 2018, Pazar 10:05
Fenerbahçe transfer haberleri: Marcos Rojo, Mateo Musacchio (12 Ağustos 2018 Pazar)

Fenerbahçe transfer haberleri bugün stopere düşünülen transfer iddiaları ile gündeme geldi. 12 Ağustos Pazar Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımda santrfor transferi de yapıldı ve artık tek eksik stoper. Bugün Fenerbahçe için sadece stoper iddiaları gündemde yer aldı..


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Bruno Martins Indi, Kara Mbodj (12 Ağustos Pazar 2018)


Fenerbahçe, Islam Slimani transferini bitirdi. Geriye artık sadece stoper transferi kaldı.

Fanatik gazetesi Manchester United'ta düşünülmeyen Arjantinli stoper Marcos Rojo veya Stoke City forması giyen Bruno Martins İndi'nin bir an önce transfer edileceğini yazdı. Öncelikle Rojo için Manchester United'dan gelecek cevap beklenecek. Baily, Jones, Smalling ve Lindelöf'ün ardından 5. tercih olarak kalan Arjantinli oyuncu gelmeyi kabul etmezse İndi konusunda çalışmalar yapılacağı belirtildi.
Takvim gazetesi ise Milan'da düşünülmeyen Matteo Musacchio ve Anderlecht'ten Kara Mbodj'i yazdı. Takvim'e göre öncelik Bruno Martins Indi'de ama Hollandalı stoper son maçta sakatlandı ve oyuncunun sağlık durumu incelenecek. Listedeki diğer isimler ise Anderlecht'in Senegalli stoperi Kara Mbodj. 28 yaşındaki futbolcunun kulübüyle olan sözleşmesi 2020'de sona eriyor. Milan'ın 27 yaşındaki Arjantinli stoperi Mateo Musacchio'da bir başka alternatif.

bruno martins indi futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Marcos Rojo - Manchester United - Fanatik
Bruno Martins Indi - Stoke City - Fanatik
Mateo Musacchio - Milan - Takvim
Kara Mbodj - Anderlecht - Takvim

FutbolArena haber turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.