comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Islam Slimani, Marko Pjaca (28 Temmuz 2018 Cumartesi)

28 Temmuz 2018, Cumartesi 11:39
Fenerbahçe transfer haberleri: Islam Slimani, Marko Pjaca (28 Temmuz 2018 Cumartesi)

Fenerbahçe transfer haberleri son dönemde çıkan isimlerin transfer gelişmeleri ile gündeme geldi. 28 Temmuz Cumartesi Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın golcü ve savunma transferi için çeşitli isimlerle görüşmelerini sürdürdüğü ifade edilirken gündeme yeni isimler de geldi.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Marko Pjaca, Vincent Kompany (28 Temmuz Cumartesi 2018)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken hareketli günler yaşanıyor. Ayew transferi sonrasında Fenerbahçe yönetimi öncelikle savunmaya yöneldi. 

Takvim'in haberine göre Chelsea ile Zouma pazarlığı sürüyor. Fenerbahçe 1.5 milyon euro önerirken Chelsea 3.5 milyon euro kiralama bedeli istiyor. 
ESPN Diego Reyes'in Fenerbahçe'ye transfer olmak ihtimalini yazarken Fanatik ise İngiliz basınına dayandırdığı haberde Kompany'nin Fenerbahçe'ye gelebileceğini bildirdi. 

Stoper için bu üç isim ortaya çıkarken forvet için de iki isim yazıldı. Takvim gazetesi Slimani için Fenerbahçe'nin atakta olduğunu yazdı. Fanatik ise Janssen için Fenerbahçe'nin girişimlerine devam ettiğini belirtti. Son olarak yine Fanatik, Fenerbahçe'nin Juventus'tan Pjaca'yı kiralamak istediğini belirtti.

slimani futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Marko Pjaca - Juventus - Fanatik
Kurt Zouma - Chelsea - Takvim
Islam Slimani - Leicester City - Takvim
Vincent Janssen - Tottenham - Fanatik
Diego Reyes - Serbest - ESPN
Vincent Kompany - Manchester City - Fanatik

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"