comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Islam Slimani, Haris Seferoviç (10 Ağustos 2018 Cuma)

10 Ağustos 2018, Cuma 11:21
Fenerbahçe transfer haberleri: Islam Slimani, Haris Seferoviç (10 Ağustos 2018 Cuma)

Fenerbahçe transfer haberleri bugün de stoper ve santrfor isimleri üzerinde duruyor. 10 Ağustos Cuma Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın golcü ve stoper transferi için çeşitli isimlerle görüşmelerini sürdürdüğü iddia edilirken gündemde yeni isimler var.


Fenerbahçe Transfer Haberleri: Diego Reyes, Ramires, Eljif Elmas (10 Ağustos Cuma 2018)


Fenerbahçe'de Benfica maçında oynadığı futbolla dikkat çeken genç oyuncu Eljif Elmas'ın birçok scout tarafından izlendiği yazıldı. A Bola'nın haberine göre Manchester United, Arsenal ve Tottenham'ın ilgisini çeken Eljif Elmas, transferin sona erdiği İngiltere'de şimdiden gelecek sezon için mercek altına alındı.

Fanatik gazetesi Benfica ve Fenerbahçe'nin peşinde olduğu Ramires ile ilgili yeni bir iddiada bulundu. Habere göre Benfica Ramires için 2 milyon euro teklif ederken Fenerbahçe üç milyon euro teklif etti ve bu transferde avantajlı konuma geçti. 
İngiliz basınından Sky Sports Slimani transferinde Fenerbahçe'nin avantajlı olduğunu yazarken, Takvim gazetesi üç büyüklerinde Çin'den ayrılmak isteyen Modeste'nin peşinde olduğunu belirtti. 

Güneş gazetesi Fenerbahçe'nin Benfica'dan Seferovic'i istediğini yazarken, Fanatik ise serbest konumdaki Diego Reyes'ten Fenerbahçe'nin vazgeçtiğini yazdı.

slimani futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Eljif Elmas - Manchester United - A Bola
Ramires - Jiangsu Suning - Fanatik
Islam Slimani - Leicester City - Sky Sports
Anthony Modeste - Tianjin Quanjian - Takvim
Haris Seferoviç - Benfica - Güneş
Diego Reyes - Serbest - Fanatik

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"