comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Enes Ünal, Sinan Gümüş (21 Temmuz 2018 Cumartesi)

21 Temmuz 2018, Cumartesi 12:18
Fenerbahçe transfer haberleri: Enes Ünal, Sinan Gümüş (21 Temmuz 2018 Cumartesi)

Fenerbahçe transfer haberleri son dönemde çıkan isimlerin transfer gelişmeleri ile gündeme geldi. 21 Temmuz Cumartesi Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın golcü ve savunma transferi için çeşitli isimlerle görüşmelerini sürdürdüğü ifade edilirken gündemde sürpriz isimler de var.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Nicolai Jorgensen, Yannick Bolasie, Josef de Souza (21 Temmuz Cumartesi)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken gündemde bazı yeni iddialar ön plana çıkıyor. Fotomaç gazetesinin haberine göre Cocu, Galatasaray'dan Bruma'yı geçtiğimiz sezonlarda izlemiş ve Bruma'yı izlerken Sinan Gümüş'ü beğenmişti. Sinan Gümüş'ün transferini PSV'ye isteyen ancak gerçekleştiremeyen Cocu, bir sezon sözleşmesi kalan Sinan Gümüş'ü transfer edebilir. 

Santrfor arayışlarını da sürdüren Fenerbahçe'nin Villarreal'den Enes Ünal'ı kiralayacağı da Fanatik gazetesinde iddia edildi. Fanatik, Enes isminin sosyal medyada Fenerbahçeli taraftarlar tarafından çok olumlu karşılandığını belirtti.
Öte yandan Yannick Bolasie transferi İngiliz basınının da gündemine geldi. Liverpool Echo gazetesi Leicester City, Crystal Palace ve Fulham'ın da oyuncuyu istediğini yazdı. Takvim gazetesi ise Watford'un Josef de Souza'yı istediğini yazıyor.

Son olarak Hollanda basınında Nicolai Jorgensen ve Sven van Beek'in takımlarında kalacağı yazıldı.

enes ünal futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Enes Ünal - Villarreal - Fanatik
Yannick Bolasie - Everton - Liverpool Echo
Sinan Gümüş - Galatasaray - Fotomaç
Nicolai Jorgensen - Feyenoord - Dutch Football
Sven van Beek - Feyenoord - Dutch Football
Josef de Souza - Watford - Takvim

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!