comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri: Diego Reyes, Marlos Santos (20 Temmuz 2018 Cuma)

20 Temmuz 2018, Cuma 13:50
Fenerbahçe transfer haberleri: Diego Reyes, Marlos Santos (20 Temmuz 2018 Cuma)

Fenerbahçe transfer haberleri yeni isimlerle gündeme geldi. Sarı lacivertlilerin ilgilendiği futbolcular arasında yer alan isimler kimler? 20 Temmuz Cuma Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın golcü ve savunma transferi için çeşitli isimlerle görüşmelerini sürdürdüğü ifade edilirken gündemde yabancı oyuncu transferi var.
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Enes Ünal, Yannick Bolasie (19 Temmuz Perşembe)


Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken gündemde bazı yeni iddialar ön plana çıkıyor. Akşam gazetesinin haberine göre stopere takviye isteyen Fenerbahçe, Barcelona'nın 1995 doğumlu stoperi Marlon Satnos'un peşinde. Habere göre Marlos Barcelona'da düşünülmüyor ve Fenerbahçe bu oyuncuyu kiralayabilir. 

Santrfor arayışlarını da sürdüren Fenerbahçe'nin Villarreal'den Enes Ünal'ı kiralayacağı da Fanatik gazetesinde iddia edildi. 
Öte yandan FutbolArena'nın dış haberlerine göre Fenerbahçe'nin ilgilendiği golcü Mitrovic Fulham'a 20 milyon euro karşılığında transfer olmak üzere...

Bolasie transferinde de sürpriz bir gelişme var. İngiliz basınına göre Everton, Zaha transferinde Bolasie'yi takasta kullanmayı düşünüyor.

Son olarak Diego Reyes Fenerbahçe'ye yazıldı. Bonservisi elinde olan Meksikalı stoper için Fenerbahçe'nin teklif yaptığı iddia edildi.

enes ünal futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Enes Ünal - Villarreal - Fanatik
Marlos Santos - Barcelona - Akşam
Diego Reyes - Porto - FutbolArena
Yannick Bolasie - Everton - FutbolArena
Aleksandar Mitrovic - Newcastle United - FutbolArena

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"