comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Damien Comolli'den Şener Özbayraklı'ya: "Seni düşünmüyoruz"

11 Haziran 2019, Salı 17:31
Fenerbahçe Transfer Haberleri: Damien Comolli'den Şener Özbayraklı'ya:

Fenerbahçe'den ayrılarak Galatasaray ile anlaşan Şener Özbayraklı'nın transferinin perde arkası belli oldu.

FutbolArena - Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı'nın Galatasaray'a transferinin perde arkası merak ediliyordu. Tecrübeli futbolcunun, sosyal medya hesaplarında Fenerbahçe ile ilgili fotoğraflarını ve ifadeleri kaldırması taraftarların tepkisini çekmişti. Şener Özbayraklı'nın transfer sürecinde Damien Comolli ile görüştüğü ve ardından Galatasaray'a imza atma kararını verdiği öğrenildi. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Şener Özbayraklı, Galatasaray'a nasıl transfer oldu?


Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Şener Özbayraklı ile görüşen Sportif Direktör Damien Comolli, oyuncuyu yeni sezonda kadroda düşünmediklerini bildirdi. Milli futbolcuya, "Seni yeni sezonda kadroda düşünmüyoruz" denilmesinin ardından Şener Özbayraklı'nın Galatasaray ile anlaşma sağladığı belirtildi. 

Galatasaray için sağlık kontrollerinden geçtiği belirtilen Şener Özbayraklı'nın kısa süre içerisinde resmi sözleşmeyi de imzalayacağı ifade edildi. 
 

Şener Özbayraklı, Fenerbahçe'de kaç maça çıktı?


Fenerbahçe'de bugüne kadar 110 resmi maça çıkan Şener Özbayraklı, söz konusu karşılaşmalarda 5 gol, 14 asistlik performans sergiledi. Tecrübeli futbolcu, Fenerbahçe kariyerinde hiç kırmızı kart görmezken, 17 kez sarı kart gördü.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

Futbolrena Haber Turu (17 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.