comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe transfer haberleri Ada'dan: Jack Wilshere, Alfredo Morelos, Niko Kranjcar

03 Temmuz 2018, Salı 10:32
Fenerbahçe transfer haberleri Ada'dan: Jack Wilshere, Alfredo Morelos, Niko Kranjcar

Fenerbahçe ile ilgili basında çıkan transfer iddialarını derledik. Sarı lacivertlilerin ilgilendiği futbolcular arasında yer alan isimler kimler? 3 Temmuz Salı Fenerbahçe transfer haberleri burada.

FB Transfer - Fenerbahçe Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini sizler için derledik. Sarı lacivertli takımın bugünkü transfer haberleri Ada ağırlıklı...
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Alfredo Morelos, David Ospina, Bas Dost


Fenerbahçe'de Damien Comolli, transfer çalışmalarını uzmanlık alanı olan Ada'da sürdürüyor. FutbolArena TV Transfer Gündemi programında konuşan Teknik Direktör Cenk Özcan, Sportif Direktör Comolli'nin İskoçya'da Alfredo Morelos ile görüştüğünü söyledi.

Öte yandan yine FutbolArena TV Transfer Gündemi programına konuşan Milliyet gazetesi Fenerbahçe muhabiri Senad Ok da Wilshere transfer için, "İmza olmadığı sürece bitti diyemeyiz. Wilshere serbest bir oyuncu. Buradaki önemli detaylardan biri şu, Wilshere İstanbul'a geldi. İstanbul'un önemli sitelerinden birinde 2-3 ev baktı. 2-3 evle alakalı kararını verecek. Ayrılırken durum buydu. Prensipte sıkıntı yok. Ancak imza olmadığı için beklemek gerekiyor. Wilshere'in İstanbul'a kadar gelip ev dahi bakması işin ciddiyetini gösteriyor." diye konuştu. 
Bas Dost transferi ile ilgili olarak İtalyan gazeteci Tancredi Palmeri kendi twitter hesabından bir yorumda bulunurken Fenerbahçe'nin 15 milyon euro karşılığında bu transferi bitirdiğini yazdı. 15 milyon euro Bas Dost'a kaç yıllık sözleşme sonucu ödenecek detayını ise yorumlamadı.

Ayrıca İngiltere'den Ozan Tufan'a teklifler olduğu Takvim gazetesinde yer alırken Fanatik gazetesi Ospina, Vincent Janssen, Niko Kranjcar ve Yerry Mina gibi isimlere yer verdi.

morelos futbolarena ile ilgili görsel sonucu

FENERBAHÇE TRANSFER HABERLERİ

Alfredo Morelos - Glasgow Rangers - FutbolArena
Bas Dost - Serbest - Tancredi Palmeri
Jack Wilshere - Serbest - FutbolArena
David Ospina - Arsenal - Fanatik
Yerry Mina - Barcelona - Fanatik
Ozan Tufan - Crystal Palace - Takvim
Niko Kranjcar - Glasgow Rangers - Fanatik
Vincent Janssen - Tottenham - Fanatik

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"