comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Transfer Haberleri (31 Ağustos Perşembe 2017)

31 Ağustos 2017, Perşembe 14:47
Fenerbahçe Transfer Haberleri (31 Ağustos Perşembe 2017)

Fenerbahçe'nin transferde Ben Arfa, Dudu, Moussa Sow konusunda son girişimleri neler? Salih Uçan, Sion'a transfer oldu mu?

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında Hatem Ben Arfa ile ilgili açıklama yaptı. Sarı lacivertlilerde gündemdeki diğer isimler Dudu ve Moussa Sow. Ayrıca Salih Uçan'ın Sion'a transferi açıklandı.
 

Fenerbahçe Haberleri (31 Ağustos 2017 Perşembe)

 

Fenerbahçe'den Hatem Ben Arfa açıklaması


Fransız basınında ve ülkemizde çıkan haberlerde Fenerbahçe'nin Hatem Ben Arfa ile yeniden ilgilendiği yazılıp çiziliyordu. Sarı-Lacivertliler resmi siteden konuyla ilişkili bir bilgilendirme yaptı.Fenerbahçe, Hatem Ben Arfa ile ilgilendikleri yönünde çıkan haberleri yalanladı.

"Son dönemde medyada futbolcu Hatem Ben Arfa'nın kulübümüze transferi ile ilgili gerçek olmayan haberler yer almaktadır.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, konuyla ilgili en doğru bilgileri şahsen vermiş olup, geçen 1 aylık süreçte oyuncunun kulübüyle olan problemleri devam etmektedir ve durumunda herhangi bir değişiklik yoktur. Dolayısıyla oyuncunun kulübümüze transferiyle ilgili çıkan haberler yalandır."
 

Fenerbahçe, Moussa Sow'u transfer etti mi?


Fenerbahçe'nin Moussa Sow konusundaki tavrı ise oldukça net.
 
Vatan'daki habere göre, Kanarya, tekrar kiralık olarak transfer etmek istediği Sow için ekstra bir ödeme yapmayı düşünmüyor. Sözleşmesi 2019'da bitecek 31 yaşındaki oyuncu, kulübünden kendisine kolaylık sağlaması konusunda görüşmelere devam ediyor.
 

Fenerbahçe'de Salih Uçan, Sion'a transfer oldu mu?


Sarı lacivertli takımda sezon başında Aykut Kocaman'ın şans vermeyi düşündüğü fakat beklenen performansı gösteremediği için gönderilmesine onay verdiği Salih Uçan'ın transferi sonuçlanıyor. İsviçre'ye giderek Sion takımıyla görüşme yapan genç futbolcunun anlaşma sağladığı öğrenildi. Salih Uçan'ın satın alma opsiyonlu kiralık olarak transfer olacağı bilgisine ulaşıldı. Genç oyuncunun bonservis bedelinin de 3 milyon Euro olacağı fakat opsiyon maddesinin Sion için zorunlu olmadığı öğrenildi.

FENERBAHÇE VE SION RESMEN AÇIKLADI!

FutbolArena'nın haberi sonrasında Fenerbahçe ile birlikte İsviçre ekibi Sion da transferi resmi olarak açıkladı. Sion'dan yapılan açıklamada Salih Uçan'ın kiralandığı duyuruldu.

FENERBAHÇE'NİN AÇIKLAMASI:

"Kulübümüz, yapılan görüşmeler sonucu Salih Uçan'ın kiralık olarak transferi konusunda İsviçre ekibi FC Sion ile anlaşma sağlamıştır.

Oyuncumuz Salih Uçan bu sezon FC Sion takımı için mücadele edecektir.

Futbolcumuz Salih Uçan'a başarılar diler, kamuoyunun bilgisine sunarız."
 

Fenerbahçe, Dudu'yu transfer etti mi?


Fanatik'in haberine göre, Brezilyalı oyuncu için Palmeiras, 6 milyon Euro'ya kadar düştü. Ancak Fenerbahçe, bonservis konusunda 5 milyon Euro'dan fazla ödemek istemiyor. Taraflar, ortak noktada buluşmak adına son kez masaya oturarak yeniden görüşme yapacak. Sarı-Lacivertlilerin bu transferi bitirebileceği öngörülüyor.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)