comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Trabzonspor maçında Rıdvan Dilmen'den yıldız futbolcuya eleştiri

20 Ağustos 2017, Pazar 23:52
Fenerbahçe - Trabzonspor maçında Rıdvan Dilmen'den yıldız futbolcuya eleştiri

Fenerbahçe - Trabzonspor maçının ardından NTV Spor'da Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında Spor Toto Süper Lig 2. haftasında oynanan müsabaka nefesleri kesti ve 2-2 sona erdi. Maçın ardından NTV Spor'da Rıdvan Dilmen karşılaşmayı değerlendirdi. 
 

Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor Rıdvan Dilmen'in yorumları


Maçın ardından NTV Spor'da Rıdvan Dilmen, karşılaşmada yaşananları ve iki takımın performanslarını yorumladı. 

"ONUR KIVRAK VAKİT GEÇİRİYORSA DEMEK Kİ 1 PUANI İYİ GÖRÜYORLAR"
"Puan barajının düşük olacağını düşünüyorum. Şampiyon olacak takımın dışında. Herkes 80'ler diyor ama 70-75 civarında olacak gibi görünüyor. Gelelim maça. Onur Kıvrak vakit geçiriyorsa demek ki 1 puanı iyi görüyorlar. 44 faul var, buna rağmen az sarı kart var. Hakem eleştirisi açısından söylemiyorum. Sert bir maçtı çünkü. Zaten bu maçlar sert ve temaslı olur. İki takımın kadrosu da temaslı oynayan oyunculardan kurulu."

"VAN PERSİE YERİNE ARTIK SOLDADO"

"Fenerbahçe bu kadroyla maça başlarken, aynı zamanda klasik dizilişiyle sahadaydı. Ancak hep söylüyorum. Van Persie'nin oynayıp oynamayacağını bilmiyoruz. Belki yine Perşembe günü olmayacak. Zaten artık Soldado üzerinde durulmalı.

"DİRAR YERİNE AATİF"

Dirar'ın ortalama oyuncu olduğunu düşünüyorum. Aatif girdiği her bölümde etkili olmaya çalıştı. Bugün de öyle. Üstelik Aatif satılmak üzere olan bir oyuncuyken, burada Aatif daha etkili diyorsak Fenerbahçe'nin planlamasında sorun var.

"KISIR OYUN"

"Kısır oyun var Fenerbahçe'de. Bireysel beceri ve penaltıdan gelen goller. Tehlikeler var ama duran toptan. Fenerbahçe özellikle Burak Yılmaz'ın sakatlanmasının ardından oyun kendi lehine dönmüşken bu fırsatı değerlendirebilirdi ama kadronun üretkenliği yetmedi. Sonuçta Fenerbahçe kısır söylediğimiz 4'lüyle sahadan beraberlikle ayrıldı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)