comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Trabzonspor maçında Erman Toroğlu: "Yazık"

20 Ağustos 2017, Pazar 22:50
Fenerbahçe - Trabzonspor maçında Erman Toroğlu:

Fenerbahçe - Trabzonspor maçının ilk yarısını Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Trabzonspor maçının ilk yarısı 1-1 berabere bitti. Devre arasında Erman Toroğlu, A Spor'da müsabakayı yorumladı ve hayal kırıklığı yaşadığını söyledi. 


Fenerbahçe - Trabzonspor Erman Toroğlu'nun yorumları


Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan maçın ilk yarısını A Spor'da Erman Toroğlu değerlendirdi. Toroğlu'nun yorumları şu şekilde:

"VOLKAN'IN YÜZÜNÜ GÖRDÜM"
"Fenerbahçe'nin attığı golden sonra Volkan'ın bir görüntüsü var. Volkan seviniyor ama sıkıntı yapıyor. Maç da Volkan'ın görüntüsü tam. Sıkıntı var. Dün Galatasaray maçını izliyorsun, bir de bu maçı izliyorsun. Suyunu sık sık sık, su çıkmıyor. Ne kadar sıksan da çıkmıyor. Burada futbol yok."

"TOP OYNAYIN ARKADAŞ YA!"

"İki takım da temkinli tamam ama biraz da top oynayın arkadaş ya! Pozisyon var mı? 2 gol var. Başka pozisyon yok. Teknik adamlar maçtan evvel konuşuyorlar falan. Heyecan bekliyorsunuz ama hiç öyle değil. Hakemi zorlayacak pozisyon bile yaratamıyor futbolcular."

"SEYİRCİYE YAZIK"

"40 bin kişi gelmiş, yazık! Biraz futbol oynayacaksınız ya. Her şey skor mu? Skor tamam önemli de, böyle sıkıntılı maçlarla bir şey gitmez. Ben ilk yarıdan bir şey anlamadım açıkçası."

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)