comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe - Trabzonspor maçında Alper ile Olcay birbirlerine girdi

20 Ağustos 2017, Pazar 23:10
Fenerbahçe - Trabzonspor maçında Alper ile Olcay birbirlerine girdi

Fenerbahçe - Trabzonspor maçının ikinci yarısında Alper Potuk ile Volkan Demirel arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 2. haftasında sahasında Trabzonspor'u ağırladı. Maçın belli bölümleri oldukça sert geçerken, ikinci yarıda Alper Potuk ile Olcay Şahan arasında yaşanan gerilimin ardından hakem Ali Palabıyık, Alper Potuk'a sarı kart gösterdi. 
 

Fenerbahçe - Trabzonspor maçında Alper Potuk ile Olcay Şahan arasında gerginlik


Spor Toto Süper Lig 2. haftasında oynanan Fenerbahçe - Trabzonspor maçında atılan goller kadar müsabakadaki sertlik ve takımların müthiş mücadelesi de konuşuldu. Zaman zaman bu sertliğin ardından iki takım futbolcuları arasında gerginlik yaşandı. 

Maçın ikinci yarısında taç çizgisi kenarında yaşanan pozisyonun ardından Alper Potuk'un müdahalesi sonrası Olcay Şahan yerde kaldı. Yan hakemin de uyarısının ardından müsabakanın hakemi Ali Palabıyık, Alper Potuk'a sarı kart gösterdi. 


Fenerbahçe'de Alper Potuk'un bu sezon attığı goller (2018)


Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk, geçtiğimiz sezon sadece 1 gol atabilmesine rağmen bu yıl lige oldukça bambaşka bir performansla start verdi. Göztepe maçında 1 gol atan Alper, Trabzonspor maçını da boş geçmedi ve şimdiden 2 gole ulaşarak geçtiğimiz sezonki performansını geride bıraktı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)