comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe tesislerinde Galatasaray marşı!

17 Haziran 2018, Pazar 12:07
Fenerbahçe tesislerinde Galatasaray marşı!

Fenerbahçe'nin tesislerindeki bayramlaşma sırasında yanlışlıkla Galatasaray marşı çalındı!

FutbolArena Fenerbahçe'nin bugün yapılan bayramlaşma töreninde Galatasaray marşının çalınması gündeme damga vurdu... Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde yanlışlıkla Galatasaray Marşı çalındı.

MARŞ YARIDA KESİLDİ
Milliyet'in haberine göre yapılan bu hata kısa sürede fark edilirken yaklaşık 10 saniye sonra marş kesildi. Bu hatanın youtube otomatik oynatma özelliği nedeniyle meydana geldiği açıklandı.


FB Haber: Fenerbahçe kaç transfer yapacak?


Öte yandan Fenerbahçe yeni sezon öncesinde transfere öncelik vermiş durumda. Sabah'ın haberine göre sarı-lacivertli ekibin maçlarını en ince ayrıntısına kadar araştıran Comolli ve Cocu'nun, mevcut oyuncuları ve takviye yapılması gereken noktaları bir bir belirlediği öğrenildi.

Bu çalışmalar neticesinde 5'i acil olmak üzere 8 transferin gerektiğine karar veren ikili, takımda öncelikli ihtiyacın kaleci, stoper, orta saha, sol açık ve santrfor olduğunu düşünüyor. Bu bölgelere kesin olarak yeni isimler alınacak. Sağ-sol bek ve sağ açık için ise mümkün olursa takviye yapılacak. 

Fenerbahçe şimdiye kadar transfer yapmazken, Jose Fernandao'yu sattı ve Vincent Janssen'in de kiralık sözleşmesi sona erdi. 

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)