comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandıran transfer hareketi! Lucas Lima...

20 Temmuz 2017, Perşembe 17:28
Fenerbahçe taraftarlarını heyecanlandıran transfer hareketi! Lucas Lima...

Fenerbahçe'nin transfer etmek istediği iddia edilen Lucas Lima'nın instagram hesabından yaptığı hareket taraftarları heyecanlandırdı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında orta saha arayışlarına hız veren sarı lacivertlilerde Lucas Lima gündeme bomba gibi düştü. Ancak FutbolArena'nın ulaştığı ve duyurduğu habere göre;  Brezilyalı futbolcu Fenerbahçe'nin gündeminde değil. Öte yandan bu iddiaların ardından sarı lacivertli taraftarlar Lucas Lima'nın instagram hesabına akın etti. 
 

Fenerbahçe'de Lucas Lima transfer haberleri


Fenerbahçe'de orta saha transferinde adı geçen isimlerden Lucas Lima'nın instagram hesabından yaptığı hareket sarı lacivertli taraftarları heyecanlandırdı. Fenerbahçe taraftarları "Come To Fenerbahçe" mesajlarıyla Lucas Lima'nın instagram hesabına akın ederken, Brezilyalı futbolcunun bu paylaşımları beğenmesi de taraftarları bir kez daha heyecanlandırdı. 


 

Fenerbahçe, Lucas Lima'yı transfer edecek mi?


Santos forması giyen Lucas Lima için Fenerbahçe'nin devrede olduğu öne sürülmüştü. FutbolArena'nın ulaştığı bilgilere göre Lucas Lima, Fenerbahçe'nin gündeminde değil. Brezilyalı oyuncunun maliyetinin yüksek olması nedeniyle Fenerbahçe'nin bu transferi bitirmesinin mümkün olmadığı bildirildi.
Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.