comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarlarından SunnyWeek çağrısı! (SunnyWeek nedir?)

04 Haziran 2018, Pazartesi 12:26
Fenerbahçe taraftarlarından SunnyWeek çağrısı! (SunnyWeek nedir?)

Fenerbahçe taraftarları Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından bu haftanın adını SunnyWeek koydu. Peki nedir bu SunnyWeek? SunnyWeek bir kampanya mı? SunnyWeek ne demek? SunnyWeek kısa süre içinde twitter'da trend topic oldu. SunnyWeek hakkında bilmeniz gerekenler haberimizde. 

FutbolArena - Fenerbahçe taraftarları Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından yeni bir kampanya başlattı. Ali Koç'un, Aziz Yıldırım karşısında büyük bir oy farkıyla başkan seçilmesinin ardından Fenerbahçe taraftarları bu haftanın adını SunnyWeek koydu. Peki nedir bu SunnyWeek? SunnyWeek nedir? SunnyWeek ne demek? Henüz SunnyWeek'in ne demek olduğunu bilmeyen bazı taraftarlar bu SunnyWeek hakkında internet ortamında araştırmaya yapmaya başladı. 

SunnyWeek hakkında bilmeniz gereken detayları haberimizde derledik. Fenerbahçe taraftarlarının Ali Koç'un başkan seçilmesinin ardından yaşadığı büyük mutluluk üzerine bu haftanın adına verdikleri SunnyWeek ismi twitter'da kısa süre içinde trend topic oldu. SunnyWeek hakkında binlerce tweet mesaj atılırken, SunnyWeek nedir diye merak edenler için SunnyWeek acaba kampanya mı diye araştırma yapanlara henüz resmi bir cevap gelmedi. SunnyWeek'in tam anlamı ise şu: Güneşli hafta anlamına gelen SunnyWeek, Fenerbahçe taraftarları tarafından twitter'da Ali Koç'a destek olmak amacıyla başlatılan bir trend. Bu kapsamda Ali Koç ve yeni yönetime destek olmak için SunnyWeek adı altında Fenerium mağazalarından Fenerbahçe taraftarları kendi aralarında ve sosyal medya mecralarında organize bir şekilde destek olacaklarını söyledi. 

 

Ali Koç kimdir, kaç yaşında? Ali Koç eğitim hayatı


Ali Koç'un hakkında merak edilenleri bir araya getirdik. Fenrbahçe Başkan adayı olan Ali Koç 2 Nisan 1967 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Ali Koç'un annesinin adı Çiğdem, babasının adı Rahmi Koç. Ali Koç'un Ömer Koç ve rahmetli olan Mustafa Koç adında 2 abisi var. Ali Koç eğitim hayatının en önemli dönemlerini 1980 yılında Londra'da geçirdi. 1985 yılında Harrow School'dan mezun olan Ali Koç, 1989 yılında ABD'nin Houstan Teksas kentinde bulunan Rice Ünitesi'nden diplomasını aldı. Ali Koç, 1995-1997 yıllarında Amerika'da Boston Massachussetts Harvard Üniversitesi'nde yüksek lisansını tamamladı. Amerika'da birçok kuruluşta çalışan Ali Koç, ardından Koç Holding yönetim kurulu kurumsal iletişim ve bilgi grubu başkanlığına geçti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

AYRINTILI BİLGİLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.