comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarlarından Konyaspor maçında Aziz Yıldırım ve futbolculara tepki

19 Mayıs 2018, Cumartesi 19:04
Fenerbahçe taraftarlarından Konyaspor maçında Aziz Yıldırım ve futbolculara tepki

Fenerbahçe taraftarları, Konyaspor maçında Aziz Yıldırım'ı ve geçen hafta taraftarları eleştiren futbolculara tepki gösterdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Konyaspor maçı öncesi sarı lacivertli taraftarlar müsabakaya ilgi göstermedi. Az sayıdaki taraftar, geçen hafta tribünlerdeki protestoyu eleştiren futbolculara gönderme yaparak, "Taraftarı suçlamak ne kadar kolay!" diye bağırdı. 


Fenerbahçe - Konyaspor maçında Aziz Yıldırım'a protesto


Fenerbahçe - Konyaspor maçı öncesinde Kadıköy'deki az sayıda Fenerbahçe taraftarı futbolculara yapılan göndermenin ardından bu kez Aziz Yıldırım'ı protesto etti. 

Fenerbahçe - Konyaspor maçı önecsi 19 Mayıs için Atatürk görselinin nasıl yapıldığı ile ilgili video ekranda gösterildi. Kısa süreli olarak Başkan Aziz Yıldırım ekranda görününce, tribünlerden protesto sesleri yükseldi. Taraftarlar daha sonrasında Ali Koç Başkan, Fenerbahçe şampiyon diye bağırdı. 
 

Fenerbahçe - Atiker Konyaspor maçındaki seyirci sayısı


Mücadele öncesinde 8000 dolayında bilet satıldığı bilgisi ulaşırken kombine sahibi taraftarlar maça pek fazla ilgi göstermedi. Maç günü de çok az bilet satılan maç öncesinde Kadıköy'de ciddi boşluklar göze çarpıyor.
Öte yandan Fenerbahçeli taraftarlar maç öncesinde yönetimi ve teknik heyeti hedef alan tezahüratlarda bulundu. Fenerbahçeli gtaraftar, "Taraftar suçlamak ne kadar kolay" şeklinde tezahüratlarda bulundu. Oyuncuları tek tek tribüne çağıran Fenerbahçeli taraftarlar önce oyuncuları alkışlarken yeniden bu tezahüratı yaptı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"