comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarlarından Alaatin Metin'in sözlerine büyük tepki!

25 Ağustos 2017, Cuma 18:41
Fenerbahçe taraftarlarından Alaatin Metin'in sözlerine büyük tepki!

Fenerbahçe taraftarları Vardar maçının ardından kulübün televizyon kanalında gazeteci Alaattin Metin'in yorumlarına büyük tepki gösterdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe taraftarları Vardar maçının ardından gazeteci Alaattin Metin'in Fenerbahçe TV'deki yorumları üzerine ayaklandı. Daha önceden Volkan Demirel hakkında sosyal medyayı sallayan ifadeler kullanan Alaattin Metin'in, Vardar maçı sonrası da "Fenerbahçe diyelim ki Vardar'ı eledi. Gruptan çıkacağı garanti mi?" sözlerine sosyal medyada sarı lacivertli taraftarlardan büyük tepki geldi. 
 

Fenerbahçe TV'de Alaatin Metin'in Volkan Demirel ve Vardar yorumları


Gazeteci Alaatin Metin'in, Vardar maçı sonrası Fenerbahçe TV'deki açıklamalarına taraftarlardan tepki geldi. Metin, "Fenerbahçe diyelim ki Vardar'ı eledi. Gruptan çıkacağı mı garanti? Bu kadroyla garanti mi?" şeklinde yorum yapınca sarı lacivertlilerden bu yoruma büyük tepki geldi. 

Alaatin Metin Trabzonspor karşılaşması sonrasında ise yine Fenerbahçe TV'de hatalı goller yiyen Volkan Demirel için, "Volkan'ı kazanmak için ısrar etmesi lazım. Fenerbahçe'yi yüreğiyle taşıyan bir oyuncu. Kafasında bir şey var, rahat olamıyor bu yüzden basit hatalar yapıyor. Bu maçta yediği gol, Göztepe maçında yediği gol. O da istemiyor. Dikkat edin golden sonraki ruh haline bak, o da isyanlarda" dedi." yorumlarını yapmıştı. 
FENERBAHÇE TARAFTARLARINDAN TEPKİ

Fenerbahçe taraftarları ise sosyal medyada başlatılan kampanyada kulübe gerekli e-postaların gönderilediğini ve Alaattin Metin'i artık Fenerbahçe TV'de istemediklerini duyurdu. 

 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)