comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarından Ozan Tufan'a ''Kebapçıya git''

24 Ağustos 2017, Perşembe 22:47
Fenerbahçe taraftarından Ozan Tufan'a ''Kebapçıya git''

Fenerbahçe taraftarları Vardar maçu sonrasında Ozan Tufan'ı protesto etti.

FutbolArena - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi ön eleme turu mücadelesinde Makedonya ekibi Vardar'a 2-0 ve 2-1'lik skorlala mağlup olarak UEFA Avrupa Ligi'ne ön eleme turu mücadelesinde veda etti. Karşılaşma sonrasında Fenerbahçe taraftarları Ozan Tufan'ı protesto etti.


Fenerbahçe taraftarından Ozan Tufan'a tepki


Fenerbahçe'de uzun zamandır kiloları nedeni ile eleştiri yağmuruna tutulan Ozan Tufan, Vardar maçı sonrasında sarı lacivertli taraftarlar tarafından protestoya maruz kaldı. Aldığı kiloları veremediği gerekçesi nedeni ile Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım tarafından dahi eleştirilen genç isim Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi'ne veda ettiği Vardar maçında taraftarlardan büyük tepki gördü.

Fenerbahçe'de tribünler maç öncesi ve maç sırasında ıslıklanan Ozan Fufan'a maç sonu, "Ozan Tufan kebapçıya" diyerek tezahürat yaptı.
YÖNETİM İSTİFA TEZAHÜRATLARI

Vardar yenilgisiyle çileden çıkan Fenerbahçe taraftarları son anlarda "Yönetim istifa" tezahüratlarında bulundu. Ozan Tufan ve Van Persie ıslıklanırken, taraftarlar Vardar'ın her pasında "Oley" çekti. Fenerbahçe'nin Vardar faciasının ardından "Yönetim istifa" ve "Aykut Kocaman" Twitter'da TT listesinin üst sırasında yer aldı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.