comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarı TFF'ye yürüyecek

10 Şubat 2019, Pazar 09:27
Fenerbahçe taraftarı TFF'ye yürüyecek

Fenerbahçe taraftarları Kayserispor maçı nedeni ile TFF'ye 16 Şubat günü bir yürüyüş düzenleyecek.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 21. haftasında Kayserispor deplasmanından eli boş döndü. Sarı lacivertli takım Kayserispor'u 1-0 mağlup oldu. Mücadele sonrasında karşılaşmanın hakemi Alper Ulusoy'a sarı lacivertli cepheden büyük tepki vardı. 


Fenerbahçe Haber: Fenerbahçe taraftarı TFF'ye yürüyecek


Fenerbahçe taraftar gruplarından 'Genç Fenerbahçeliler' sosyal medyada örgütlenerek TFF'ye yürüyüş çağrısında bulundu. Kayserispor maçından sonra maçın hakemine oldukça yoğun tepki gösteren Fenerbahçe taraftarları 16 Şubat günü TFF binasına yürüyüş düzenleyecek ve Yıldırım Demirören ile MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nu istifaya davet edecek.

FENERBAHÇE TARAFTARINDAN ALPER ULUSOY'A BÜYÜK TEPKİ

Fenerbahçeli bir taraftar özel yolcu salonunda Kayserispor - Fenerbahçe maçının hakemi Alper Ulusoy ve ekibine büyük tepki gösterdi. Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Fenerbahçeli taraftar maçın hakem kadrosuna dönerek ''Maçı tekrar izlediniz mi?'' diye sordu. ''Bunu gerketirecek bir durum yok'' cevabını alan Fenerbahçe taraftarı: ''Bence izleyin, nasıl yönettiğinizi görün'' diye çıkştı.


Fenerbahçe'den Alper Ulusoy açıklaması


Fenerbahçe, hakem hatalarıyla ilgili 14 Şubat Perşembe günü basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA

''Kulübümüz, özellikle sezonun 2. yarısı itibariyle Futbol Takımımızın oynadığı maçlarda, üst üste tekrar eden sistematik hakem ‘hataları' ile ilgili 14 Şubat Perşembe saat 12.00'de, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde bir basın toplantısı düzenleyecektir.

Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla, 1907 Tribünü'nde gerçekleşecek toplantı, tüm basın mensupları ve spor yazarlarınının katılımına açıktır.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)