comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe taraftarı isyan etti! Derbi sonrası 'Ali Koç tezahüratları...'

17 Mart 2018, Cumartesi 21:09

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi sonrasında Fenerbahçeli taraftarlar isyan etti. Taraftarlar berabere biten maç sonrasında Ali Koç lehine tezahuratlar yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçı 0-0 berabere biterken Fenerbahçeli taraftarlar maç sonunda adeta isyan etti. 


Fenerbahçe - Galatasaray maçı "Ali Koç Başkan Fenerbahçe şampiyon" tezahuratı


Maç 0-0 berabere biterken müsabaka sonrasında lider Galatasaray ile 4. sıradaki Fenerbahçe arasındaki puan farkı 6 olarak kaldı.

Fenerbahçeli taraftarlar maç sonunda hem kazanamamanın hem de oynanan futbolunun etkisiyle adeta isyan etti. Taraftarlar "Ali Koç Başkan Fenerbahçe şampiyon" ve "Yönetim istifa" tezahuratları ile mevcut yönetimi protesto etti. 
OKUL AÇIK'TA BAŞLADI

Maç sonunda 'Okul açık' tribününde başlayan tezahüratlar tüm stada yayıldı. 

RIDVAN DİLMEN: "REZALET DERBİ"

Öte yandan maç sonunda Rıdvan Dilmen de oynanan maçın kalitesine isyan etti. İşte Dilmen'in yorumları...

"NTV Spor evine dönüyor ya, bu maçtan daha rezil bir maç daha göremezdi. Gerçekten kör dövüşü şeklinde gerçi. İyi oynayan var mıydı? Kaleciler. Orta hakem rezalet. Oyuncular kör dövüşü yaptı. Bir takım 5 pas yapamıyor. Şuursuz hücumlar, ani kontrataklarla yakalanan pozisyonlar. Galatasaray'a bakarsanız daha net pozisyonlara girdi. 90+3'te özellikle. Volkan Demirel'in kurtardığı toplar var. Fenerbahçe'nin geleneğini bozabilirlerdi."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.