comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe takım menajeri Cenk Renda: "Koronayım yüzde bir milyon!"

22 Mart 2020, Pazar 10:32
Fenerbahçe takım menajeri Cenk Renda:

Fenerbahçe'de erkek basketbol takımı idari menajeri Cenk Renda, "Koronayım yüzde bir milyon. Zor bir durum, zor bir süreç." ifadelerini kullandı.

FutbolArena - Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı'nda koronavirüs belirtilerine rastlanan takım menajeri Cenk Renda, yoğun bakımda olmadığını ancak hastanede kontrol altında tutulduğunu söyledi.
 

Cenk Renda sağlık durumu


Fenerbahçe Kulübü, bugün yaptığı açıklama ile erkek basketbol takımında yapılan rutin kontroller sonrasında bazı oyuncular ile idari ekipten bazı isimlerde koronavirüs belirtileri olduğunu açıkladı.

CENK RENDA ÖZEL HASTANEDE KONTROL ALTINDA
Yapılan testler sonrasında alınan numunelerin Sağlık Bakanlığı'na gönderildiğini bildiren Fenerbahçe'de erkek basketbol takımı idari menajeri Cenk Renda'nın yoğun bakımda olduğu haberleri çıktı. Cenk Renda, kendisine ulaşmak isteyen Fenerbahçeliler ve yakın dostlarına topluca bir mesaj yollayarak, yoğun bakımda olmadığını, kontrol amaçlı özel hastanede olduğunu açıkladı. 

"KORONAYIM YÜZDE BİR MİLYON"

DHA'nın haberine göre Cenk Renda, ‘'Dostlarım selam, karantina altındayım bir özel hastanede. Dün akşam geldim, bırakmadılar. Tedaviye başlayacaklar ama ne zaman bilmiyorum çünkü bir daha test yaptılar. Koronayım yüzde bir milyon. Zor bir durum, zor bir süreç. Kusura bakmayın telefonlarınızı açamıyorum, konuşmak istemiyorum. Sizi çok seviyorum, dikkat edin kendinize'' ifadelerini kullandı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)