comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Tahir Karapınar ile anlaştı

09 Haziran 2020, Salı 14:24
Fenerbahçe, Tahir Karapınar ile anlaştı

Fenerbahçe'de sezonun geri kalanında takımın başında Tahir Karapınar'ın olacağı açıklandı. Tahir Karapınar kimdir? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Süper Lig'de sezonun kalan haftalarında takımı çalıştıracak teknik direktör konusunda çalışmalarını sürdüren FenerbahçeTahir Karapınar ile anlaşma sağlandığını açıkladı. Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada Tahir Karapınar'ın altyapının başına getirildiği ancak sezonun kalan 8 haftasında da A Takımı çalıştıracağı belirtildi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Tahir Karapınar kimdir?


Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Tahir Karapınar, yeniden yapılandırılmakta olan Fenerbahçe Futbol Altyapı organizasyonumuzda futbol akademi altyapı koordinatörü olarak göreve getirilmiştir.

Altyapımızda göreve başlayan Karapınar, kariyerinde Türkiye Futbol Federasyonu Genç Milli Takımlar antrenörlüğü ve teknik sorumluluğu, Milli takım Ege ve Akdeniz bölge sorumluluğu görevlerinde bulunmuştur.
Bununla birlikte, Tahir Karapınar 2019-20 sezonunun kalan bölümünde Futbol A Takımımızın teknik heyeti ile birlikte sahaya çıkacak, sezonun tamamlanmasının ardından altyapıdaki görevine resmi olarak başlayacaktır.

Tahir Karapınar'a camiamıza hoş geldin diyor; kendisine başarılar diliyoruz." ifadelerine yer verildi.
 

Fenerbahçe'nin yeni hocası Tahir Karapınar'ın kariyeri


Daha önce 2009 yılında Altay'da teknik direktörlük yapan Tahir Karapınar, daha sonra Gaziantepspor ve Manisaspor'da yardımcı antrenör olarak çalıştı.  

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!