comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Son Dakika: Aykut Kocaman'ın görevine son mu verilecek? (23 Mart 2018 Cuma)

23 Mart 2018, Cuma 14:08

Fenerbahçe son dakika haberleri arasında bugünün en çok dikkat çeken Fenerbahçe haberi Aziz Yıldırım'ın Aykut Kocaman ile yolları ayıracağı iddiasıydı. Son Dakika FB haberleri burada.

Fenerbahçe Son Dakika Haberleri arasında öne çıkan gelişmeleri size aktarıyoruz. Bugünün Fenerbahçe Haberleri arasında ne fazla okunanlar hangileri? Son dakika FB Haberleri ve sarı lacivertli takımdan gelişmeler sayfamızda yer alıyor.
 

Günün Fenerbahçe Haberleri (23 Mart 2018 Cuma) Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman ile yolları ayıracak mı?


Fenerbahçe'de Süper Lig'de alınan sonuçların ardından lider Galatasaray ile aradaki puan farkı 6'ya yükseldi. Şampiyonluk şansı azalan sarı lacivertli takımda teknik direktör Aykut Kocaman'ın da geleceği tartışılmaya başlandı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın her fırsatta arkasında durduğunu belirtiği Aykut Kocaman'ın Ali Koç'u destekleyen Murat Aşık ile yemek yemesine sinirlendiği iddia edildi. Fotomaç'ta yer alan haberde Aziz Yıldırım, eski yönetici Murat Aşık ile birlikte yemek yiyen Aykut Kocaman'a çok sinirlendi ve sezon sonunda yolları ayırma kararı aldı.
 

FBTV canlı şifresiz izle (Boluspor Fenerbahçe canlı izle)


FBTV'yi internet üzerinden de canlı ve şifresiz olarak izleyebilmeniz mümkün. Fenerbahçe resmi internet sitesi üzerinden FBTV'yi şifresiz canlı olarak izleyebilirsiniz.

FBTV CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLA (BOLUSPOR FB)
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.