comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Skrtel ile yeniden anlaştı mı?

15 Temmuz 2019, Pazartesi 13:40
Fenerbahçe, Skrtel ile yeniden anlaştı mı?

Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren Martin Skrtel ile yeni sözleşme konusunda anlaşma noktasına gelindi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Martin Skrtel konusunda da yeni gelişmeler yaşanıyor. Sözleşmesi sona eren tecrübeli savunma oyuncusuyla yeniden anlaşmak isteyen sarı lacivertliler, Slovak stoperle büyük ölçüde anlaştı. Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri arasında öne çıkan gelişmeler burada. 
 

Fenerbahçe Transfer Haberleri: Martin Skrtel'de son durum (15 Temmuz 2019)


Fenerbahçe'de sözleşmesi sona eren ve uzun süreli sözleşme istediği için ilk etapta anlaşmaya yanaşmayan Martin Skrtel ile görüşen yönetim, oyuncuyla büyük oranda anlaştı. Sarı lacivertli kulüple Skrtel arasında yapılan pazarlıkta 250 bin euroluk bir fark kaldığı öğrenildi. Tarafların büyük ölçüde el sıkışacağı ancak teknik direktör Ersun Yanal'ın öncelikli istediği diğer stoperlerin durumuna göre hareket edileceği belirtildi. Sarı lacivertliler şu an için Skrtel ile büyük ölçüde anlaşsa da beklemede tutuyor. 

SKRTEL NE DEDİ?
Geçtiğimiz günlerde geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulunan Slovak stoper şunları dile getirmişti:

"Endişeli değil, sabırlıyım. Birçok takım zaten hazırlık kamplarına yeni başladı. Ben de sakin bir şekilde bekliyorum. Normal şartlarda şu anda bir kulüpte olabilirdim. Teklifler var ama benim de önceliklerim var. Bu yüzden acele karar vermek istemiyorum. Sabırlı olmalıyım."

"ÖNCELİKLERİM VE KOŞULLARIM VAR"

"Bahsedilen kulüplerin çoğuyla temasa geçildi. Fenerbahçe ile görüşüldü. Ancak net bir şey söylemek zor. Somut bir noktaya gelmedi. Menajerim görüşmeleri yapıyor. Dediğim gibi benim de kendi önceliklerim ve koşullarım var. Bu doğrultuda bir gelişme olursa menajerim beni bilgilendirecek. Ancak şu ana kadar yapılan görüşmelerde son aşamaya gelen bir gelişme yok."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!