comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe seçimlerinde kaç üye oy kullanacak?

30 Mart 2018, Cuma 14:13

Fenerbahçe seçime gidiyor. Haziran ayında yapılacak seçimde Aziz Yıldırım ve Ali Koç yarışacak. Seçimde Fenerbahçe'de kaç kongre üyesi oy kullanabilecek?

FutbolArena - Fenerbahçe Spor Kulübü Haziran ayında yapılacak seçimli kongre ile yeni başkanını seçecek. Fenerbahçe'de başkanlık yarışında Aziz Yıldırım ve Ali Koç yarışacak. 30 bin üyesi bulunan Fenerbahçe'de kaç kongre üyesi oy kullanabilecek?


Fenerbahçe'de seçimde kaç üye oy kullanabilecek?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Haziran ayında yapılacak seçimli kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı. Daha önce adaylığını açıklayan Ali Koç'un karşısına çıkacak olan Aziz Yıldırım gerçekleştirilen toplantıda adaylığını resmen açıkladı. Peki Fenerbahçe'de yapılacak seçimde kaç üye oy kullanabilecek. Toplamda 30 bin üyesi bulunan Fenerbahçe'de divan kurulu ve eski başkan Vefa Küçük oy kullanabilecek üyelerin sayısını verdi.

''25 BİN ÜYE AİDAT YATIRDI''
''30 bin üyemiz var. Bunlardan 25 bini aidatlarını yatırdı. Yarın aidat yatırma günü sona eriyor. Benim tahmime göre 21-22 bin üyemiz oy kullanmaya gelecek. Biz bununla da övünüyoruz. Rekor bir katılım sağlanacak.''


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım adaylığını açıkladı mı?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Çırağan Sarayı'nda yapacağı basın toplantısı öncesi kongre üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Sarı lacivertli camianın önde gelen isimleri basın toplantısı öncesi kahvaltı yaparak bir araya geldi. Kahvaltıda Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük de yer aldı. Kahvaltı sonrasında kürsüye geçen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Haziran ayında yapılacak seçimli kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.