comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe seçime gidecek mi? Ali Koç'un kararı

03 Nisan 2019, Çarşamba 15:00
Fenerbahçe seçime gidecek mi? Ali Koç'un kararı

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç'un sezon sonunda seçime gideceği iddiaları gündeme atıldı.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de bu sezon istediği sonuçları alamayan ve 3 teknik direktör değişikliği yapan Fenerbahçe'de yönetimin seçime gideceği iddiaları ortaya atılmıştı. Başkan Ali Koç'un geçtiğimiz günlerde de başarısız oldukları yönünde yaptığı açıklamaların ardından lig sonunda yeni bir seçim yapılacağı ve Ali Koç'un ekibini değiştireceği öne sürülmüştü. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe'de yönetimdeğişecek mi?


Medyada yer alan haberlerin ardından yönetim kuruluyla görüşme yapan Ali Koç'un seçim düşüncesi olmadığını idarecilerle paylaştığı öğrenildi. Ali Koç'un ekibine güvendiğini ve lig bitiminde kafasında herhangi bir seçim veya değişiklik düşüncesinin olmadığını mesai arkadaşlarına ilettiği aktarıldı. 
 

"Fener Ol" kampanyasında hedef ne kadar?


Fenerbahçe'nin başlatacağı "Fener Ol" kampanyasına yönetimden büyük destek gelecek. Sarı lacivertli idareciler bu projenin başına Burhan Karaçam'ı getirdi. Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, 1 milyar liralık yardım kampanyasında hedefe ulaşma adına ciddi bir miktarı kendisinin toplayacağını ifade etti. Yönetim içerisinde yapılan toplantıda Karaçam'ın, "Ben 500 milyon TL toplarım" ifadesini kullandığı ve kampanya için ciddi bir çalışma içerisinde olduğu öğrenildi. 

YÖNETİM UMUTLU
Fenerbahçe yönetiminin yardım kampanyasında hedefe ulaşacakları konusunda umutlu oldukları öğrenildi. Burhan Karaçam'ın, "500 milyon TL toplarım" ifadesi dışında Başkan Ali Koç ve diğer yöneticilerin de kampanyaya önemli katkı sağlaması bekleniyor.

Sarı lacivertli kulüple ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)