comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe scout ekibi Avusturya - Polonya maçında

20 Mart 2019, Çarşamba 20:39
Fenerbahçe scout ekibi Avusturya - Polonya maçında

Fenerbahçe scout ekibi Euro 2020 elemelerinde Avusturya ile Polonya arasında oynanacak milli maçı yerinden takip edecek. 

FutbolArena Dış Haberler - Euro 2020 elemelerinde milli maç haftasında Avusturya ile Polonya arasında oynanacak olan müsabakayı birçok kulübün scout ekibi izleyecek. Inter, Manchester United, Arsenal gibi kulüplerin yanı sıra Fenerbahçe scout ekibinin de Avusturya - Polonya maçını izleyeceği öğrenildi. 


Fenerbahçe Transfer Haberleri 20 Mart 2019 Çarşamba


Polonya basınında TVP Sport'un haberinde Avusturya - Polonya maçını takip edecek olan scout ekiplerinin listesi yayınlandı. Türkiye'den Fenerbahçe scout ekibinin de takip edeceği Avusturya Polonya müsabakasını ayrıca İngiltere'den Arsenal ve Manchester United olmak üzere diğer ülkelerden Inter, Hoffenheim, Köln, Stuttgart, Frankfurt, Hannvover, Atalanta ve Celtic'in gözlemcileri de yer alacak. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç önümüzdeki sezonun kadro planlamsını yaparken, gençleştirme politikası adı altında uzun vadeli bir yapılanma çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Fenerbahçe scout ekibinin Avusturya - Polonya maçında yer alacağı ve bu müsabakayı yakından takip edeceği kaydedildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"