comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Ozan Tufan'ı oynatıp satacak

03 Mart 2018, Cumartesi 09:48

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın ikinci devre çalışmalarına dahil etmediği ve kodro dışı bıraktığı Ozan Tufan affedilerek takıma yeniden döndü.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından devre arası kampına götürülmeyen ve kadro dışı bırakılan Ozan Tufan flaş bir karar ile affedildi ve takım ile idmanlara başladı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın ikinci devre çalışmalarına dahil etmediği ve kodro dışı bıraktığı Ozan Tufan affedilerek takıma yeniden döndü.


Fenerbahçe'de Ozan Tufan neden affedildi?


Akşam Gazetesi'nin haberine göre, Beşiktaş derbisi sonrası flaş bir gelişme yaşandı. Kanarya'da devre arası kampına götürülmeyen ve bir süredir takımdan ayrı çalışan Ozan Tufan affedildi. 22 yaşındaki orta saha oyuncusu,  dün sabah Samandıra Tesisleri'nde yapılan antrenmanda takım ile birlikte idmana çıktı. Sarı-Lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, “Bir süredir takımdan ayrı çalışan futbolcumuz Ozan Tufan, hocamız Aykut Kocaman'ın isteği doğrultusunda takımla çalışmalara başladı” denildi. Ancak alınan bilgilere göre işin arkasında bambaşka olaylar yatıyor.


GELECEĞİ AYKUT KOCAMAN'IN DURUMUNA BAĞLI

Ozan Tufan'ın geri dönmesinde Teknik Direktör Aykut Kocaman'dan çok yönetimin etkili olduğu öğrenildi. Sarı-Lacivertli yönetiminin, genç oyuncunun futbola daha çok odaklanması için böyle bir karar aldığı belirtildi. Sarı-Lacivertli idarecilerin, yeni sezonda Aykut Kocaman ile devam edilirse Ozan Tufan'ı satacağı, Aykut Kocaman ile yollar ayrılırsa yeni gelecek teknik adamın Ozan Tufan konusunda vereceği karara göre hareket etme kararı aldığı da öğrenildi. 


Fenerbahçe'de Ozan Tufan affedildi


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından uzun süredir kadro dışı bırakılan Ozan Tufan affedildiği ve bu sabah Samandıra Tesisleri'nde takım ile birlikte idmana çıktı.. Antalya kampından beri kadro dışı kalan Ozan Tufan böylelikle formasına kavuşmuş oldu.


Ozan Tufan bu sezon Fenerbahçe'de ne yaptı?


Fenerbahçe ile 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ozan Tufan bu sezon sarı lacivertli ekip ile 14 karşılaşmada 1.206 dakika süre alırken bu süreçte takımı adına 3 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.