comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Ozan Tufan için 8 milyon Euro istiyor iddiası

08 Ocak 2018, Pazartesi 10:00
Fenerbahçe, Ozan Tufan için 8 milyon Euro istiyor iddiası

Fenerbahçe, gönderilecekler listesinde bulunan Ozan Tufan için bonservis bedelini belirledi. Sarı-Lacivertlilerin 8 milyon Euro istediği iddia edildi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken gönderilmesi planlanan Ozan Tufan için yönetim kafasındaki rakamı belirledi. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ile ciddi sorunlar yaşayan ve Osmanlıspor ile oynanan 11. hafta karşılaşmasından sonra Süper Lig'de forma giyemeyen milli futbolcu için ayrılık kararı alınmıştı.


Fenerbahçe'de Ozan Tufan'ın bonservis bedeli


Takvim'in haberine göre, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın kararıyla Van Persie ile birlikte kadro dışı bırakılan Ozan Tufan için Fener yönetimi 8 milyon Euro bonservis bedeli belirledi. Bu parayı veren kulüp çıkmazsa Ozan sezon sonuna kadar kiralanacak. 
 

Aykut Kocaman ile Ozan Tufan küs mü?


Araları bozuk olan Ozan Tufan ve Aykut Kocaman, mecbur kalmadıkça birbirleriyle diyalog kurmuyorlar. Yedek kalması üzerine hesap soran Ozan Tufan ile ipleri koparan Aykut Kocaman, son olarak futbolcusunu devre arası kampına almamayı uygun gördü. Formasına hasret kalan Ozan Tufan ile Aykut Kocaman, gerek görmedikçe birbirleriyle konuşmaktan kaçınıyorlar.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)