comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe muhabiri Emre Bol canlı yayında Aziz Yıldırım'dan özür diledi

09 Eylül 2017, Cumartesi 00:42
Fenerbahçe muhabiri Emre Bol canlı yayında Aziz Yıldırım'dan özür diledi

Fenerbahçe muhabiri Emre Bol, Aziz Yıldırım'ın Volkan Demirel'in teknesiyle tatile çıktığı yönündeki iddinın ardından başkan Yıldırım'dan gelen sert cevapla ilgili konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında geçtiğimiz günlerde Fotomaç muhabiri Emre Bol, "Volkan Demirel'in teknesiyle tatile çıktı." şeklinde iddiada bulunmuştu. Aziz Yıldırım'dan resmi internet sitesi aracılığıyla bu iddiaya sert cevap gelirken, Emre Bol'dan da yanıt gecikmedi. 


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Volkan Demirel'in teknesiyle tatile çıktı iddiası


Fotomaç muhabiri Emre Bol geçtiğimiz günlerde A Spor canlı yayında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Volkan Demirel'in teknesiyle tatile çıktığını iddia etmişti. Aziz Yıldırım'dan bu iddiaya sert cevap gelirken, Emre Bol ise A Spor canlı yayında şu sözleri söyledi:

"YANLIŞSA ÖZÜR DİLİYORUM"
"Geçtiğimiz günlerde Aziz Yıldırım hakkında Volkan Demirel'in teknesiyle tatile çıktığını söylemiştim. Bu haberi de başka bir yerde gördüm. O haber yalanlanmadı ama ben söyleyince yalanladı. Hem de baya sert ifadeler kullanılmış. Bakın ben buradan söylüyorum. Eğer yanlışsa sayın başkandan özür diliyorum ama ne var bunda? Futbolcunun teknesiyle tatile de çıkabilirsin."

"ÜZÜLDÜM AÇIKÇASI"

"Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya üzüldüm açıkçası. Aşağılıkça, basit gibi laflar geçmiş. Aziz Yıldırım'ın neden bu kadar alındığını bilmiyorum ama üzüldüm açıkçası o sözlere. Ben tekrar söylüyorum, eğer yanlışsa bu kendisinden özür diliyorum ama neden alındığını da merak ediyorum doğrusu."

AZİZ YILDIRIM NE CEVAP VERMİŞTİ?

Dün akşam A Spor'da yayınlanan Transfer Raporu isimli programda, futbol takımımızın oyuncusu Volkan Demirel'in teknesi ile tatile çıktığım yönünde, Sn. Gazeteci Emre Bol tarafından son derece basit ve ahlaksızca bir iddia yer almıştır.

Böyle bir şey söz konusu değildir. Başkanlığım süresince hiçbir sporcunun teknesiyle tatil yapmadım. Bayram tatilini yurtdışında bulunan ailemin yanında geçirdim. Dolayısıyla bahse konu iddia yalandır.

Gazetecilik ve yorumculuk kisvesi altında kamuoyunu yanlış ve yalan bilgilerle yanıltan, yanlış bir algı oluşturmaya çalışan bu kişilerin konuşmalarına itibar edilmemesi hususunu kamuoyuna duyururum.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (17 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.