comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe maçında başına su şişesi gelen Volkan Babacan isyan etti

09 Eylül 2017, Cumartesi 21:14
Fenerbahçe maçında başına su şişesi gelen Volkan Babacan isyan etti

Başakşehir kalecisi Volkan Babacan, Fenerbahçe maçında ikinci yarı başlamadan önce tribünlerden gelen şu şişesinin başına isabet etmesi sonucu yerde kaldı. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Medipol Başakşehir maçında ikinci yarının hemen başında Başakşehir kalecisi Volkan Babacan tribünlerden gelen su şişesinin başına isabet etmesi sonucunda yerde kaldı. İkinci yarı başlamadan önce yaşanan bu talihsiz olay kameralara da yansıdı. 
 

Fenerbahçe - Başakşehir maçında Volkan Babacan'a tepki


Fenerbahçe taraftarları Başakşehir maçında kaleci Volkan Babacan'a sert tepki gösterdi. İlk yarıda Başakşehir'in önde olduğu sırada aut atışlarında yavaş hareket etmesiyle tribünlerden tepki gören Volkan Babacan, daha sonra maçın hakemi Fırat Aydınus tarafından da sarı kartla cezalandırıldı. 

VOLKAN BABACAN'IN BAŞINA SU ŞİŞESİ İSABET ETTİ
Öte yandan maçın ikinci yarısında takımlar sahaya çıktıktan sonra kalesine geçen Volkan Babacan su şişesinin sert bir şekilde başına isabet etmesinin ardından yerde kaldı. Sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Volkan Babacan, Fırat Aydınus'un da gelmesi sonucu, "Hocam böyle bir şey var var mı ya? Görüyorsun işte." diyerek sitem etti. 

MAÇ SONU NELER SÖYLEDİ?

Volkan Babacan maç sonu yaptığı açıklamada, "Burada hiç galip gelemiyorduk, bunu kırdık o yüzden çok mutluyuz. Bu şanssızlığı kırmaya gelmiştik. Herkes maç içinde hata yapıyor ama bugün bana yapılanın bir hata olduğunu düşünmüyorum. Ben Fenerbahçe'nin ekmeğini yedim, kulübün büyük emekleri var ama bugünkü yaşananın hata olmadığını düşünüyorum. Su şişesini atan arkadaşın bizim de ailemizin, arkadaşlarımızın maçı izlediğini düşünmesi gerekiyor." ifadelerini kullandı. (Görüntü beIN Sports'tan alınmıştır)

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!