comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe maç sonu flaş sözler: "Federasyonu yöneten Fikret Orman'ı tebrik ediyorum."

29 Eylül 2017, Cuma 23:23
Fenerbahçe maç sonu flaş sözler:

Fenerbahçe'nin, Akhisar Belediyespor'a 1-0 kaybettiği maçın ardından Serdar Ali Çelikler, NTV Spor'da son derece gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe, b7. haftasında deplasmanda Akhisar Belediyespor'a 1-0 mağlup oldu. Maçın ardından NTV Spor'da Kırmızı Çizgi programında konuşan Serdar Ali Çelikler, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı Federasyonu yönettiği için tebrik ettiğini söylerken, bu açıklamalar sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 


Beşiktaş'ta Şenol Güneş'e verilen 1 maçlık ceza doğru mu?


Fenerbahçe'nin, Akhisar Belediyespor'a 1-0 kaybettiği maçın ardından NTV Spor'da Kırmızı Çizgi programında konuşan Serdar Ali Çeliklergündem yaratan iddialarda bulundu. 

"FİKRET ORMAN VE BEŞİKTAŞ'I FEDERASYONU YÖNETTİKLERİ İÇİN TEBRİK EDİYORUM"
"Hakemlerimizin konuşulup, futbol konuşmadığı ortamda bulunmaktan rahatsızım. Fikret Orman ve Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Federasyonu bizzat yönetiyorlar. Beşiktaş'ı bu konuda tebrik ediyorum ve çok samimiyetle söylüyorum. Şenol Güneş'e verilen 1 maçlık ceza, Şenol Güneş ve Beşiktaş'tan korkulduğunu gösterir."

"BEŞİKTAŞ VE ŞENOL GÜNEŞ'TEN KORKUYORLAR"

"Şunu söylemiştik geçen yıl. Fikret ve Göksel ağabeylerinden Federasyonun tüm kurulları çok korkuyor. Bu etkinin hala sürdüğünü gördüm. Bu lobinin olması önemli bir şeydir. Kuvvetli lobi uzun zamandır Beşiktaş'ta yoktu. Bu sefer var. Beşiktaş'ın lobisi diğerlerinden kuvvetli. Başakşehir'in de kuvvetli. Trabzonspor'un da kuvvetli olabilir. Ancak Fenerbahçe'nin hiç lobisi yok. Sıfır!. enol Güneş bütün hakem camiasını küfürden geçirse alacağı ceza en fazla 1 maç. Hakemler artık böyle düşünecek."

Spor Toto Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)