comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe maç sonu Erman Toroğlu'ndan Galatasaray'a gönderme

19 Kasım 2017, Pazar 21:55
Fenerbahçe maç sonu Erman Toroğlu'ndan Galatasaray'a gönderme

Fenerbahçe'nin Sivasspor'u 4-1 mağlup ettiği maçı Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig 12. haftasında sahasında Sivasspor'u 4-1 mağlup etti. Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu, müsabakayı yorumladı. Fenerbahçe'nin performansında değişikliği yorumlayan Toroğlu, Galatasaray'a da göndermede bulundu. 
 

Fenerbahçe 4-1 Sivasspor A Spor Erman Toroğlu yorumları


Müsabakanın ardından A Spor'da Erman Toroğlu şunları söyledi:

"ŞİMDİ GALATASARAY O HALDE, FENERBAHÇE İSE..."
3 puanlı ligde her şey olur. Soldado girdi oyuna, girer girmez şansı da yaver gitti. Top önüne düştü, gol attı. Arkadan 2 gol attı. Hem kendisi, hem takımı için güzel bir olay. Bir anda kendine geldi Soldado. Fenerbahçe eskiye göre daha iyi mücadele etti sahada. Eski maçlarına baktığında birbirlerine yardımcı olmuyordu futbolcular. Bu maçta herkes, herkese elinden geldiği kadar yardım etti. Birbirlerini satmadılar. Sen buraya git, sen buraya git diyorlardı kimse gitmiyordu. Şimdi öyle değil. Şimdi Galatasaray bu halde. 

"KIRMIZI KART"

Öte yandan Sivassporlu futbolculardan Bifouma kaşındı resmen ve hakem attı. Ancak onun dışında öyle pozsiyonlar var ki. Şimdi orada da başka kartlar çıkmalıydı. 

"FENERBAHÇE YARIŞA GİRER"

"Fenerbahçe yarışa girer tabi. Bunlar büyük takım. Hakemle, rakiple uğraşmayacaksın. Kendin top oynayacaksın, bozmaya uğraşacaksın. Sivasspor bunu yapamadı." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)