comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Lens'i transfer etmek istedi mi?

03 Ağustos 2017, Perşembe 14:41
Fenerbahçe, Lens'i transfer etmek istedi mi?

Beşiktaş'ın transferde anlaşma sağladığı Jeremain Lens için Fenerbahçe'nin resmi teklif yapmadığı ortaya çıktı.

FutbolArena Özel - Beşiktaş Transfer çalışmaları kapsamında geçen sezon Fenerbahçe'de kiralık olarak forma giyen Jeremain Lens ile anlaştı. Siyah beyazlıların, Hollandalı futbolcuyla anlaşmasının ardından Fenerbahçe'nin oyuncuya teklif yapıp yapmadığı merak konusu oldu. 
 

Fenerbahçe, Lens'i transfer etmek istedi mi?


UEFA kriterleri gereği transfer konusunda kısıtlaması bulunan Fenerbahçe'nin Jeremain Lens transferinde ilk etapta Sunderland'den indirim beklediği ifade edildi. Sarı lacivertlilerin yapılan girişimlerde yazılı olarak resmi bir teklif yapmadığı ve sadece sözlü olarak diyalog kurduğu öğrenildi. 

Fenerbahçe eski yöneticisi Murat Aşık, Jeremain Lens ile ilgili FutbolArena'ya konuştu. Fenerbahçe'nin Jeremain Lens'i istemeyen taraf olduğunu belirten Aşık, Aykut Kocaman'ın bu transferi istemediğini söyledi.
 

Fenerbahçe, Jeremain Lens'i neden transfer etmedi?


Murat Aşık, "Lens, Beşiktaş'a hayırlı olsun. Taraftarlarımız şunu bilsin ki Jeremain Lens ile anlaşmayan Fenerbahçe. Buradaki sebep de oyuncunun savunmaya destek vermemesinden ötürü Aykut Kocaman'ın istememesi. Fenerbahçe taraftarlarının Aykut Kocaman'a bu konuda saygı duyması gerekir. Bu konuda kim haklı kim haksız sezon sonu belli olur" diye konuştu. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)