comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe Lazar Markovic'i transfer edecek mi?

03 Eylül 2017, Pazar 21:49
Fenerbahçe Lazar Markovic'i transfer edecek mi?

Fenerbahçe Vitor Pereira döneminde kiraladığı Lazar Markovic'i yeniden kiralık olarak kadrosuna katabilir.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe transfer döneminin son günlerinde bir kanat oyuncusu daha transfer etmek istiyor. Emre Mor konusunda istediğine ulaşamayan Fenerbahçe o tipte bir oyuncu olan Lazar Markovic'i Liverpool'dan yeniden kiralamak istiyor. 

Daha önce 2015-2016 sezonunda Fenerbahçe kadrosunda yer alan Lazar Markovic geçen sezon da Premier Lig ekibi Hull City'e kiralanmıştı. Bu sezon da bir kulübe kiralanmasına kesin gözüyle bakılan Markovic, İngiltere transfer sezonu kapanmasına rağmen bir kulüple anlaşamadı ve Fenerbahçe'ye gelme ihtimali yükseldi. 
Türkiye'de transfer döneminin 8 Eylül'de kapanacak olması, Markovic'in Fenerbahçe'ye gönderilmesi konusunda bir avantaj olarak görülürken İngiliz basını da Markovic'in Fenerbahçe'ye yeniden kiralanacağına değinmişti. 


Liverpool, Lazar Markovic'i gönderecek mi?


Buna karşın Liverpool'da Alman teknik adam Jürgen Klopp, genç oyuncuyu 25 kişilik Premier Lig kadrosuna dahil etti ve bu hamle Markovic'in takımda kalacağı şeklinde de yorumlandı.Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.