comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe, Konoplyanka transferini bitiriyor! Yapılan teklif

16 Temmuz 2019, Salı 11:17
Fenerbahçe, Konoplyanka transferini bitiriyor! Yapılan teklif

Fenerbahçe'nin Schalke'den ayrılmak isteyen Konoplyanka ile büyük ölçüde anlaştığı iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer çalışmalarına devam ederken gündemdeki futbolculardan biri olan Yevhen Konoplyanka için yeni bir iddia ortaya atıldı. Bir süredir oyuncuyla ilgilenen sarı lacivertlilerin Schalke'ye sunduğu son teklifin 3 milyon euro olduğu ve anlaşmanın beklendiği belirtildi.
 

Fenerbahçe Haberleri: Konoplyanka, Fenerbahçe ile anlaştı mı?


Almanya'nın önde gelen gazetelerinden Bild'de yer alan habere göre Fenerbahçe, Schalke'ye 3 milyon euro maaş teklif etti. Sarı lacivertli yöneticilerin son detayları görüştüğü ve anlaşma sağlamaya çalıştığı kaydedildi. Alman basınında geçtiğimiz günlerde de Konoplyanka'nın Fenerbahçe ile anlaşma sağladığı yönünde iddialar yer almıştı. 

Schalke'nin göndermek istediği futbolcunun da Fenerbahçe'ye sıcak baktığı ve yapılan teklife olumlu yaklaştığı vurgulandı. 

 

Konoplyanka'nın Schalke performansı


Konoplyanka bu sezon Bundesliga'da Schalke formasyla 13 maçta sahaya çıktı ve 654 dakika görev aldı. Ukraynalı futbolcu 1 gol attı, 1 asist yaptı. Konoplyanka tüm kulvarlarda ise 21 maçta 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. Konoplyanka'nın 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!