comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe kongresinde konuşan Hasan Doğan kimdir? Hasan Doğan nereli? Hasan Doğan ne iş yapıyor?

02 Haziran 2018, Cumartesi 15:47
Fenerbahçe kongresinde konuşan Hasan Doğan kimdir? Hasan Doğan nereli? Hasan Doğan ne iş yapıyor?

Hasan Doğan Fenerbahçe Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmayla büyük alkış aldı. Hasan Doğan'ın konuşmasının ardından Fenrebahçe taraftarları Fenerbahçe Kongre üyesi Hasan Doğan kimdir? Hasan Doğan nereli? Hasan Doğan kaç yaşında ve Hasan Doğan ne iş yapıyor? sorularına yanıt aramaya başladı. Hasan Doğan'ın Fenerbahçe Genel Kurulu'ndaki konuşması ve diğer detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Fenerbahçe Genel Kurul'unda gerçekleştirdiği konuşmayla sosyal medyayı sallayan Hasan Doğan, Aziz Yıldırım ile tamam, Ali Koç ile devam diyerek kürsüde 20 yılın gerekçelerini sayınca büyük bir alkış aldı. Bu gelişmelerin ardından sosyal medya ve internet ortamında Hasan Doğan kimdir?Hasan Doğan kaç yaşında? Hasan Doğan nereli? Hasan Doğan ne iş yapar? sorularına Fenerbahçe taraftarları yanıt aramaya başladı. 
 

Fenerbahçe kongre üyesi Hasan Doğan'ın Aziz Yıldırım - Ali Koç konuşması


"HAYALİ PROJELER TANITILDI"

Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Üzülerek söylüyorum ki, 20 yıldır bu kürsüde hayal tüccarlığı yapıldı. Sürekli aynı şeyler tekrarlandı. Çelişkilere imza atıldı. Rakamlar tersine okutuldu. Yıllardır hain denilen insanlarla kongre öncesi can ciğer olundu. 20 yıllık iktidar, yönetim, makam sıfırdan aday oluyormuş gibi vaatler vermeye başladı. 1998'deki röportajda 2000'li yılların başında Avrupa şampiyon olacağız dedik, maalesef hangi takımın şampiyon olduğu ortada. Kulübü aldığımız borçla devredeceğiz dedi sayın başkanımız, şu anki borç ortada. 


"BEKÇİ DEĞİL, ESKİ BAŞKAN OLUN"

2010'da Avrupa'da kupa kaldıracağız, o da yetmedi üst üste 3 sene şampiyon olacağız denildi. Ancak maalesef çeyrek final başarısı gösteren Zico kovuldu. Kızdırmayın beni 10 yıl daha bu kulüpten gitmem diyerek kongre üyelerine en büyük hakaret edildi. Geçtiğimiz sene tüm branşlarda başarılıyız, başarısızlık varsa sorumlu yönetim denildi. Sonrasında şampiyonluk çok mu önemli denildi? Hayali projelerle gündem geçiştirildi. 20 yıldır başkansınız, 3 yıl için vaatleriniz nedir sorusuna "Şimdi benim vaatlerim yok, sonra yapamıyorlar." dediniz. En çok Galatasaray şampiyonluğu gören başkan oldunuz. Sayın başkanım gerekirse bu kulübe bekçi olurum diyorsunuz, siz bu kulübe bekçi değil eski başkan olun. İşte bu gerekçeyle Aziz Yıldırım ile tamam, Ali Koç ile devam ediyorum. 


Hasan Doğan kimdir?


Peki kimdir bu Hasan Doğan? Fenerbahçe kongre üyesi Hasan Doğan, Genel Kurul'daki konuşmasıyla büyük alkış aldıktan sonra Hasan Doğan kimdir? Hasan Doğan nereli? Hasan Doğan kaç yaşında ve Hasan Doğan ne iş yapıyor? şeklinde Fenerbahçe taraftarlarının merak ettiği Fenrebahçe kongre üyesi Hasan Doğan, Yalovalı. 

AYRINTILI BİLGİLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN>>>

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)