comScore
1 / 7

Fenerbahçe kampının yıldızı belli oldu! Herkesi şaşırttı

 

FutbolArena - Fenerbahçe hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor.

 

2 / 7

Ersun Yanal yönetiminde ikinci devreye hazırlanan sarı lacivertlilerde kampın yıldızı o isim oldu.
3 / 7
Olaylı Galatasaray derbisinden sonra Süper Lig’de formasına hasret kalan Jailson, Antalya kampında hırsını ortaya koydu. İstanbul’a dönen Fenerbahçe’nin Antalya kampındaki birçok veride Jailson sürprizi yaşandı.
4 / 7
Fenerbahçe’de ikinci yarıya hazırlanan Jailson, Antalya kampının en iyi oyuncusu oldu. Ortaya çıkan atletik veriler, yapılan ölçümler ve saha içi performansları değerlendirildiğinde Jailson en iyi isimler arasında öne çıktı. Ersun Yanal önderliğindeki kamp süresince Fenerbahçe takımının çoğunluğu tam not aldı.
5 / 7

Sezon başında Gremio’dan 4 milyon Euro bonservis bedeli ile transfer edilen Jailson, geride kalan süreçte çıktığı 13 resmi maçta tek golünü Galatasaray’a atmıştı.
6 / 7
Öte yandan AZ Alkmaar maçından sonra FB TV’ye konuşan Jailson, Son 9 gündür gerçekten çok iyi çalışıyoruz, çok sert antrenmanları geride bıraktık. Kamp dönemi artık sona erdi. Bu akşam bu galibiyet bizim için önemliydi. Galibiyet düşüncesiyle, bunu uygulayabilme düşüncesiyle sahadaydık. Özgüven açısından da kıymetli bir galibiyet oldu" dedi.
7 / 7