comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ile anılan Di Francesco: "Türkiye'den teklif aldım"

04 Nisan 2020, Cumartesi 20:04
Fenerbahçe ile anılan Di Francesco:

Fenerbahçe'nin gündeminde olduğu iddia edilen İtalyan teknik direktör Eusebio Di Francesco açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Roma'da görev yaptıktan sonra bir diğer Serie A ekibi Sampdoria'dan ayrılan Eusebio Di Francesco, teknik direktör arayışındaki Fenerbahçe ile anılıyor. Eusebio Di Francesco ülke basınına verdiği röportajda Türkiye'den teklif aldığını açıkladı.
 

Eusebio Di Francesco, Fenerbahçe teknik direktörü mü olacak?


İtalyan basınından Gazzetta di Modena'ya konuşan Eusebio Di Francesco, "Karantinada İngilizcemi geliştiriyorum, torunumla görüntülü konuşuyorum. Her türlü deneyime açık olmalıyım. Türkiye'den ve bazı milli takımlardan teklifler aldım." itirafında bulundu.

"SAHAYA DÖNMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"
Koronavirüsün spora etkilerini değerlendiren Eusebio Di Francesco, "Hükümetin direktiflerini uymamız gerekiyor. Sağlık hassas bir konu. Uzmanların belirlediği kurallar çok önemli. Futbol da bu direktiflere uyum sağlamak zorunda. Ben sahaya dönmek için sabırsızlanıyorum. " dedi.

EUSEBIO DI FRANCESCO KİMDİR?

7 Ekim 2019 tarihinde Sampdoria ile yollarını ayıran İtalyan teknik direktör Eusebio Di Francesco, o tarihten bu yana takım çalıştırmadı. Aynı zamanda eski futbolcu olan Eusebio Di Francesco, teknik direktörlük kariyerinde Roma, Sassuolo, Lecce ve Pescara gibi kulüpleri yönetti. Eusebio Di Francesco son olarak Sampdoria'daki 8 maçlık performansında hayal kırıklığı yaratmıştı.

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)